Melamiler İftar Sofrasında Buluştu

22 Haziran 2015, Pazartesi - 15:42

Çayırova Melamiler Derneği önceki gün yoğun bir katılım ile Çayırovanın yeni gözde mekanı Eroğlu Cafe Restaurant’ta bir iftar programı düzenledi.

Melamiler ve protokol tarafından büyük ilgi gören İftar programına Dernek Başkanı Yunus Yiğit, Başkan Yardımcısı İsmail Akkuş ve yönetim kurulu ev sahipliği yaptı. Düzenlenen iftara Melami Efendisi Ali Yılmaz’ın yanı sıra Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Eski Çayırova belediye başkanı Ziyaettin Akbaş, Çayırova CHP İlçe Başkanı Selahattin Kaya, Çayırova MHP İlçe Başkanı Fatih Kartal ve yöneticileri, DP Çayırova ilçe başkanı Kurban Aktaş, Çayırova Ülkü ocakları başkanı Fatih Kılıç ve Bölgemizdeki İş Adamları katıldı. İftar programına ayrıca çok sayıda Melamiler dernek yöneticileri aileleri ile birlikte iştirak etti.

Çayırova Melamilerde 2015 Dolu Dolu Geçecek

Yenilen yemekler sonrasında okunan dualar ile iftar programı gerçekleşti, çay ve sohbetler ile devam eden program sonrasında ise Melami Efendisi Ali Yılmaz “Melamiler Derneğimiz Çayırova ilçemizde çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Her geçen gün ise yeni arkadaşlarımız aramıza katılıyor. Yaşanan bu gelişmeler hem beni hem de dernek yöneticilerimizi mutlu ediyor. 2015 yılında yapacağımız kültürel etkinlikler ile çalışmalara ara vermeden sürdüreceğiz dedi. İlerleyen süreçte de üyelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz sohbetlerimiz devam edecektir” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki