Meral ablanın namusu bizim namusumuz

13 Mayıs 2015, Çarşamba - 21:39

 

 

 

Kocaeli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı İbrahim Özcan, MHP Milletvekili Meral Akşener’e yapılan hakaretleri kınadıklarını belirten bir açıklama yayınladı. Sert açıklamada Özcan, “Akşener’in namusu bizim namusumuzdur” dedi

 

İşte İbrahim Özcan’ın o açıklaması: “Geçtiğimiz günlerde bir kendini bilmez deyyus, ekranlarda boy göstere göstere, biz bozkurtların abla veya anne addettiği, başına tac ettiği bir hanım efendiyi kendi çapına ve haddine yakışmayacak şekilde diline dolamıştır.
Sayın Meral Akşener Hanımefendi, Kocaeli’den yetişmiş bir Nene Hatun veyahut Kara Fatma’nın siyaset mecrasında yeniden doğmuş halidir. Kendisini tanıyan, uzaktan bilen, hatta ismini işiten herkesin istisnasız saygı duyduğu naif bir Asena’ya bu hadsiz iftiraya kalkışılması biz kardeş ve evlatlarında uyandırdığı infial dile getirilemeyecek seviyededir.
Hadise akıllarda Hz. Ayşe’ye atılan iftirayı akıllara getirmektedir. O iftiranın üzerine “Nur Suresi”ni indirilmiş ve “O iftirayı getirenler, içinizde beraber hareket eden mutaassıp bir topluluktur. Onu sizin için şer sanmayın. Aksine o sizin için hayırdır. Onlardan her birine o günahtan bir pay vardır. En büyük azap da onlardan elebaşılık yapanadır.” buyurulmuştur.
Bu ne üdüğü belirsiz melunun iplerini tutanlar: Gerçi inanmazsınız ama o azabı muhakkak tadacaksınız. Türk Milleti için “NAMUS”un önemini, Türk kültürü, örf ve ananesindeki yerini araştırınız zira Meral Akşener Hanımefendi’nin namusu bizim namusumuzdur.
Bu iftiraların hukuki aşamalarını takip edeceğimizi ve Türk töresince karar verilip verilmediğini yakından izleyeceğimizi kamuoyuna saygı ile beyan ederiz.”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki