Meşhur Çorbacı Açılışında Buluştular

17 Ocak 2016, Pazar - 12:47

Çayırova’nın Yeni Meşhur Çorbacı Firma Sahipleri Genç İş Adamları Turan Özdemir ve Saim Binici Öncülüğünde Muhteşem Bir Açılış İle Dost ve Sevenleri ile Buluştular.

ÇAYIROVALILARIN İLK TERCİHİ

Cayırova’nın yeni mekanı Yeni dekoru ve  aile salonu ile  nefis çorba çeşitleri ile deneyimli ekibi ile hizmet vermeye başladı. Muhteşem bir açılış ile Çayırova halkının ilk tercihi olduğu Meşhur Çorbacı deneyimli ekibi ile hizmeti başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Günlük nefis çorba çeşitleri için hizmette bizden söylemesi aileniz ile açılışa özel indirimli günleri bulacağınız adres Meşhur Çorbacı Firması sizleri bekliyor.

DUALAR İLE HİZMETE MERHABA DEDİ

Meşhur Çorbacı Firması açılışına Çayırovalılar yoğun ilgi gösterdiler. Çayırova Mandıra Camii hocası Mustafa Faydalı tarafından okunan dualar ile kurdele kesimi ile açılış gerçekleşti. Çayırova MHP ilçe başkanı Fatih Kartal, Çayırova Öz Karadeniz pide salonu sahibi Yılmaz Özdemir, Duman kardeşler ekmek fırını sahipleri Aşkın ve Ahmet Duman ve bölgemizdeki çok sayıda iş adamları ve Çayırovalı esnaflar açılışta yerlerini aldılar.  Adnan Kahveci Caddesi No.9 (Eski Şahinler petrol karşısında Çayırovalı vatandaşlara hizmete başladı. İrt Gsm 0262 744 30 40 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak yeni hizmete giren Meşhur Çorbacı Firması çalışanlarına hayırlı işler bol kazançlar dileklerimizi sunarız.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki