Mevcut başkanla yola devam

Mevcut başkanla yola devam
22 Mayıs 2016, Pazar - 12:21

Gebze Toplu Taşımacılar Birliği (GETAB) 6. Olağan Genel Kurulu mevcut başkanı Ziyaettin Yüzbaşıoğulları yeniden başkanlığa seçti.

Eskihisar Hisartepe Restoranda sabah kahvaltısı sonrası başlayan genel kurula İstanbul Taşıyıcılar Birliği (İSTAB) Başkanı Ahmet Karakış, GETAB Başkanı   Ziyaettin Yüzbaşıoğulları, GETAB üyeleri katıldı.  Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan Genel kurulda divan başkanlığını  Necdet Kara yaptı daha sonra gündem maddelerine geçildi. Yönetim ve denetim raporu ile mali raporun okunmasından sonra oylamaya sunularak kabul edildi. Ardından ise  Ziyaettin Yüzbaşıoğlulları başkanlığında yeni yönetim kurulu listesi okundu. Yapılan oylama ile yeni yönetim kurulu onaylandı.

YÖNETİM KURULU AÇIKLANDI

Buna göre Ziyaettin Yüzbaşıoğulları başkanlığında ki yeni yönetimde Asil Üyeler:  Zekai Akyıldız,  Önder Kara, Mümin Erdoğan, Raşit Aslan, Hasan Tezcan ve Seyhan Pilavcı. Yedek Üyeler: Selim Özcan Murat Güzel, Ayhan Akalın, Yavuz Yanık, Ayhan Kahraman, Önder Aykır ve Ömer Kara.Denetim Kurulu Asil: Harun Karabel, Zeki Arslan ve Cevat Seyran.Denetim Kurulu Yedek: Naim Gülhan, Murat Kaya ve Erkan Güzel. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki