Mevlana Mahellesinde çalışma durmuyor

Seçim döneminde başarılı bir sonuç alan Ak Parti Gebze Mevlana mahalle teşkilatı çalışmalarını aksatmıyor. Mevlana mahallesi başkanı ve yöneticileri sandık kurullarında görev alan kişilerin önceki akşam yapılan mahalle toplantısına katılımı ile verimli bir değerlendirme yapma fırsatı buldu.
10 Mayıs 2014, Cumartesi - 13:01

 

 

PARTİMİZİN BİRER NEFERİYİZ

 

AK Parti Gebze teşkilatları yerel seçimlerden sonra çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Önceki akşam Mevlana mahalle teşkilatında yapılan toplantıya oldukça yoğun bir katılım olduğu görüldü. Yapılan çalışmaların ve sonuçların değerlendirildiği toplantıda söz alan mahalle başkanı Gürsoy Zengin Ak Partiyi mahallemizde güzel bir şekilde temsil etmek için elimizden gelenin en iyisini mahalle yöneticilerimiz ile beraber yaptık. Yapılan çalışmalar, ziyaretler , istekler ve talepler doğrultusunda düzenli olarak ilçe teşkilatımıza raporlarımızı sunarak Ak Partinin en yüksek oyu alması için başarılı bir çalışma ortamının oluştuğunu ifade eden Gürsoy; partimizin verdiği her türlü görevi en iyi şekilde yapmaya devam edeceklerini ve birer nefer gibi tüm yönetici arkadaşları ile birlikte çalışacaklarını belirtti.

 

Ak Parti Gebze ilçe yöneticisi Murat Yelek iletişimci olarak katılım sağladığı toplantıda söz alarak;  haftalık yapılan çalışmaları anlattı.kurullarına ve teşkilat yöneticilerine teşekkür etti. Teşkilat çalışmalarında tüm yönetici arkadaşların ikişer üçer kişilik çalıştığını ve üstün bir performans göstererek partimizin en yüksek oyu almasında emeği olduğunu belirterek , her tür çalışma bir düzen içinde gerçekleşiyor bu düzenin en güzel, en çalışkan, en verimli yanını sizler oluşturuyorsunuz dedi. Yapılacak sandık kurulları çalışmalarının ele alındığı toplantıda eksik kalan sandık kurullarının önümüzdeki haftalar içinde bitirileceği belirtildi. Toplantı sonunda tüm teşkilat mensupları ile hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki