Mezuniyet Töreninde Buluştular

Mezuniyet Töreninde Buluştular
06 Haziran 2016, Pazartesi - 14:03

Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi 5. Mezunlarını düzenlediği görkemli törenle uğurladı. Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi okul bahçesinde yapılan törene  İlçe Kaymakamı Turgut ÇELENKOĞLU, Çayırova Belediye BaşkanYardımcısı Fikriye ÇELİK,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener DOĞAN, ilçemiz okul müdürleri, okul yönetimi, öğretmenler  ve mezun öğrenci velileri katıldı.

Açılış konuşmasında Okul Müdürü Ekrem İBİŞ mezun olan öğrencilerin coşku ve heyecanını paylaşarak onları tebrik etti. Velilere de evlatlarını bizlere emanet ettikleri için teşekkür eden Ekrem İBİŞ, “Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi ailesi olarak 5. mezunlarımızı verdiğimiz bugünde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Her alanda ihtiyaç duyulan nitelikli, kaliteli, millî ve manevi değerlere sahip bireyler yetiştirmek adına Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi ailesi olarak birlik ve beraberlik içinde, emekle, özveriyle, gönüllülükle çalışmaktayız. Okulumuzdan mezun olan öğrenciler bir üst kuruma geçme yolunda gördükleri nitelikli eğitimin ayrıcalığını yaşarken insanlığa faydalı bir birey olma noktasında bütün dünyanın ihtiyaç duyduğu “pasaportu olmayan bir kalite”ye dönüşüyorlar.” Söyleminde bulundu.

Mezuniyet coşkusunu aileleri ve öğretmenleri ile hep birlikte yaşayan öğrenciler, ayrılığın verdiği hüznün yanında lise eğitimlerini başarıyla tamamlamanın sevincini yaşadılar. “EKAL HATIRASI” yazısı ve çiçekli geçişler eşliğinde fotoğraf çekinerek mezuniyetlerini ölümsüzleştirdiler.

Okul birincisi Gamze TOYGAR, devir teslim töreninde bayrak ve flamayı 11. Sınıf okul birincisi Sena Nur ÜNALDI’ya emanet ederken duygusal anlar yaşandı.

Programın sonlarına doğru “EMRE MÜZİK” ekibinin seslendirdiği şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendiler. Program, okul aile birliğinin hazırladığı ikram ile sona erdi.

Gazetemiz olarak öğrenciler, öğretmenler, veliler ve okul idaresi ile güzel bir aile tablosu sergileyen Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesinin bu mutlu ve gururlu gününde yanlarında bulunmaktan gurur duyuyor, başarılarının artarak devamını diliyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki