MHP adaylarını tanıttı

MHP’nin Meclis üyesi aday adaylarının tanıtım programı Beylikbağı Vatan Düğün Salonu’nda yapıldı.
11 Şubat 2014, Salı - 16:15

MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, MHP Kadın Kolları Başkanı Leyla Özler ve yönetimi, MHP Gebze Belediye Başkan Adayı İbrahim Türkmen, ilçe yönetim kurulu üyeleri, partililer ve vatandaşların katıldığı programda Mustafa Öztürk, Salih Aydın, Selahattin Çalışkan, Kazım Çolak, Hamdi Bayram, Zaim Kaplan, Murat Yılmazel, Osman Demir, İzzet Köymen ve Erdoğan Gürsoy kendilerini tanıttı.  Tanıtım programının açılış konuşmasını yapan MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, Beylikbağı’na çok önem verdiklerini belirterek, “Bugün partimize Beylikbağı’ndan 10 tane değerli arkadaşımız meclis üyeliği için müracaatını yapmış ve bu programı düzenlemişler. Bu bölgenin bütün sorunlarını biliyoruz. Kentsel dönüşüme karşıyız ve bu konuda sizlerin yanınızdayız.” dedi.

SORUNLARA ÇÖZÜM

Daha sonra konuşma yapan MHP Gebze Belediye Başkan Adayı İbrahim Türkmen ise salona gelerek kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. Türkmen, “Seçimlere kadar mahallelerinize, evlerinize gelerek sizleri dinliyoruz. Bir çok sıkıntınız olduğunu biliyoruz. Yol yapmak, park yapmak belediyecilik değildir. Bunları anlatmaya bile gerek yok. Bunlar zaten yapılması gereken işler. Bizim kapımız sizlere karşı devamlı açık olacak. Devamlı sizin aranızda olacağım. Makam arabası kullanmayacağım. Başkanlığı sadece bir dönem yapacağım. Maaş almayacağım, meclis üyesi arkadaşlarımda oturum parası almayacak. Toplanan bu paraları eğitim fonu oluşturup buraya aktaracağız ve bu fonu sizin çocuklarınızın eğitiminde kullanacağız. Önümüzdeki günlerde açıklayacağımız daha bir çok projemiz var” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

beylik bağlı
12 Şubat 2014, Çarşamba, 18:04
allahın izniyle İbrahim türkmen belediye başkanımızdır 31 mart pazartesi gunu itibariyle....TEK ADRES ,,TEK ÇARE İBRAHİM TÜRKMEN
haber yazılımı: buki