MHP Başiskele'ye Serkan Korkmaz atandı!

MHP Başiskele'ye Serkan Korkmaz atandı!
16 Mart 2016, Çarşamba - 12:46

MHP Başiskele eski İlçe Başkanı Muzaffer Yılmaz’ın görevinden istifa etmesi sonrasında genel merkez tarafından Serkan Günaydın’ın ataması yapıldı. Korkmaz tarafından yeni yönetim kurulu oluşturuldu.

1 Kasım seçimleri sonrasında MHP içerisinde başlayan olağan üstü kongre süreci ile MHP Kocaeli’de üst kurul delegelerinin istifaları beraberinde geldi. MHP Başiskele İlçe Başkanı Muzaffer Yılmaz’ın parti içi muhalefet destek vermesinden dolayı görevinden istifa etti. 

İSTİFA ETTİ
MHP Kocaeli İl Başkanlığı tarafından atanan kayyum sonrasında iki aylık çalışma sonrasında İlçe Başkanlığı’na Serkan Korkmaz’ın atanmasına karar verildi. MHP İl Başkanlığı’nda yapılan açıklama ile İl Başkanı Aydın Ünlü tarafından İlçe Başkanı Serkan Korkmaz’a yetki belgesi verildi. 

AK PARTİ’NİN KALESİ
Yeni görevinde başarılar dileyen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü “Muzaffer Yılmaz’ın istifa etmesi sonrasında Başiskele İlçe Başkanı Serkan Korkmaz atandı. Bu atama ile MHP’nin sesi Başiskele’de yükselecektir. Başiskele ilçesinde siyaset yapmak çok zordur. Ak parti’nin kalesi durumunda olan ve kurucularının bulunduğu bu yerde 2019’da MHP için en iyi çalışma yapılacaktır. Bu zamana kadar destek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki