MHP çalışmalara start verdi

02 Mart 2015, Pazartesi - 00:06

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), genel seçim çalışmalarına dün, yurt çapında start veriyor. Partide, milletvekili aday adayı sayısının artması beklenirken saha çalışmalarına da başlandı.

 

 

Genel seçimler yaklaşırken siyasi partilerde de seçime hazırlık çalışmaları hız kazandı. İktidar partisi AK Parti’de aday adayı başvuruları sona ererken ana muhalefet partisi CHP’de de başvurular devam ediyor. Meclis’te grubu bulunan muhalefet partilerinden MHP’de, genel seçim çalışmalarının startı dün verildi. Geçtiğimiz ay MHP Genel Merkezi bir genelge yayınlayarak 1 Mart tarihini çalışmaların başlangıç tarihi olarak işaret etmişti.

 

SEÇİME ÖZEL ÇALIŞMA
Bugün itibariyle MHP’de aday adayı sayısının artması bekleniyor. 12-18 Mart tarihleri arasında milletvekili aday adaylığı başvurularının yapılacağı MHP’de, seçim çalışmalarının da hızlandırılması bekleniyor. Yeni bir ekiple MHP Kocaeli Teşkilatı’nı yöneten İl Başkanı Aydın Ünlü’nün genel seçimlere özel yeni çalışmalar hazırladığı biliniyor.

 

KİMLERİN ADI GEÇİYOR?
MHP’de milletvekili aday adaylığı için bazı isimler öne çıkmıştı. Partinin tanınan isimleri de aday adayı olacağını açıklamıştı. MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan yeniden aday olacak. Partinin bilinen aday adayları ve aday adayı olması muhtemel isimler şöyle: Kemal Köse, Fatih Galyan, Süleyman Pekin, Gürkan Karaçam, Zekai Kahyaoğlu, Celalettin Yaylak, Ruhi Çavdar, Rıza Ağdağ, Ufuk Yıldız, İlhan Tan ve Ayhan Arpacı

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki