MHP HER YERDE

Çayırovanın onlarca yıllarının nasıl heba edildiğini bütün Çayırova halkı görmekte ve bilmektedir.İlçemizde hiçbir alanda hizmetin halka yönelik değil ranta yönelik yapıldığı açıkça görülmektedir.Söylemi başka eylemi başka olan her türlü ayak oyunlarıyla halkı yönlendiren rant çevreleri halkın içine girdiği zaman halka ne anlatacaklarını, ne anlattıklarını artık merak dahi etmiyoruz.
13 Mart 2014, Perşembe - 17:14

Çayırovayı ilçe değil köy dahi yapamayanlar, gördükleri kamu alanlarını ranta çevirmeye yönelenler, Çayırovanın içinde bulunan her mahallesinin bir biri ile bağlantısız olmasına sebep olanlar, sağlıktan ulaşıma, eğitimden istihdama ,işsizlikten dolayı yoksulluğa ve bütün alanlarda sorunlarla dolu bir Çayırova olmasına, bugüne kadar Çayırovayı yönetenlerin sebep  olduğunu Çayırova halkı çok iyi bilmektedir..
İşte bugün gelinen noktada bize düşen bir çok söylemin var olduğu apaçık ortadadır.Ve bizde bugün diyoruz ki bugüne kadar çayırovada iktidar olmuş Çayırovaya bir şey verememiş olanlara Çayırova halkı vize vermicektir.
Herkesin Bir Hesabı Varsa ALLAH’ında Bir Hesabı Var..Diyoruz.

Gelecek seçimler için değil, Gelecek nesiller için Yeter artık söz sende Çayırova Söz senin Çayırovalı Kardeşlerim diyoruz..

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki