MHP İzmit, Alikahya’yı salladı

05 Nisan 2015, Pazar - 00:01

MHP İzmit İlçe Teşkilatı’nın Alikahya Mahalle Temsilciliği açılışı gövde gösterisine dönüştü. Halkın büyük ilgi gösterdiği programda, Alikahya “Devletin başına Devlet gelecek” sloganlarıyla inledi

MHP İzmit İlçe Teşkilatı’nın Alikahya Mahalle Temsilciliği açılışı dün akşam gerçekleştirildi. Çok sayıda partilinin yanı sıra, milletvekili aday adayları, MH İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen, il başkanı Aydın Ünlü, il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda partilinin katıldığı program, adeta gövde gösterisine dönüştü. Alikahya adeta kırmızı beyaza bürünürken, programa özellikle gençlerin ilgi gösterdiği dikkatlerden kaçmadı. Alikahya dün akşam “Devletin başına Devlet gelecek” sloganlarıyla inledi.

 

YEPYENİ BİR TÜRKİYE

Alikahya’daki açılışta ilk önce milletvekili aday adayları vatandaşlara kendilerini tanıttı. Programa, milletvekili aday adaylarından Kemal Köse, Yaşar Arslan, Süleyman Pekin, Dicle Akın, Fatih Galyan, Prof. Dr. Ufuk Yıldız, Zekai Kahyaoğlu, Esat Muratoğlu, Nurdoğan Kaçar ve Gürkan Karaçam katıldı. Programın açılış konuşmasını ise İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen gerçekleştirdi. Dilmen, “AKP artık sona geldi. Bugün buradaki kalabalık bunun en büyük göstergesi. 8 Haziran sabahı yepyeni bir Türkiye’ye uyanacağız” dedi.

 

TEK BAŞINA İKTİDAR

Dilmen, son yaşanan terör olaylarının tek sorumlusunun AKP iktidarı olduğunu ifade ederek, “Nereye el atsalar, yüzlerine gözlerine bulaştırdılar. Halkımız da artık her şeyi görüyor” dedi. Dilmen konuşmasının ardından aday adaylarına mikrofonu uzattı ve vatandaşlara kendilerini tanıtmalarını istedi. Aday adaylarından sonra ise il başkanı Aydın Ünlü söz aldı. Ünlü, “Bugün buradaki kalabalık gösteriyor ki, MHP tek başına iktidara geliyor. Biz koalisyon değil, tek başına iktidar istiyoruz” şeklinde konuştu. Daha sonra ise Alikahya Mahalle Temslciliği2nin açılışı hep birlikte gerçekleştirildi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki