MHP TAKİP’DE…

Milliyetçi hareket partisi, belediye başkan aday adayı, İskender Turan, yeni ilçe başkanı İsmail Akkuş ve yönetim kurulu üyeleri gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.
11 Eylül 2013, Çarşamba - 13:54

Bölgemizde gazetecilik mesleğinin zorluklarının farkında olduklarını belirten ilçe başkanı İsmail Akkuş, yeni yerimizin ilçemize ve bölgemize hayırlar getirmesini temenni etti.

6 eylülde ilçe başkanlığı görevinden istifa ederek aday adayı olan İskender Turan, biz partimizin neferiyiz, partimiz beni yada başka bir dava arkadaşımızı bu göreve laik görürse biz dava bilinciyle hizmet etmeye devam ederiz .

Bizler demokrasiyi diktatörlük anlayışıyla işleten bir kurum değiliz, biz davaya inanmış her ülkü daşımıza aynı mesafede aynı anlayışla yaklaşırız bizde ben yok biz var anlayışı hakim diyerek başka Partilere de göndermelerde bulundu.

İlçemiz kurulduğu günden beri hizmet açısından sınıfta kaldı. Hala ilçenin bir girişi olmadığını vurgulayan Turan; Kaymakamlık keza başka bir sorun,ilçede her şey başlı başına sorunlar yumağı,kent merkezi belirsizliğini koruyor,yani ilçede deve misali hiçbir yer düzgün şekilde değil diyerek başkan olması halinde Çayırova’nın ivedilikle bekleyen sorunlarına neşter vuracağını ifade etti.

Samimi ortamda gerçekleştirilen sohbet te Çayırova’nın geleceği ile ilgili fikir alış verişinde bulunuldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki