MHP Teşkilatı Bahçeli’ye gidiyor

MHP Teşkilatı Bahçeli’ye gidiyor
08 Ağustos 2016, Pazartesi - 18:40

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü yarın 12 İlçe Başkanı ile Ankara’ya giderek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşeceklerini açıkladı.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü dün bir basın açıklaması yaparak bugün 12 İlçe Başkanı ile Ankara’ya giderek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşeceklerini açıkladı. İl Başkanı Ünlü, “Yarın Kocaeli Teşkilatları olarak 12 ilçe başkanımla Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek bir dizi raporumuzu lidere ileteceğiz. Sonrasında MHP Kocaeli Teşkilatları olarak her teşkilat kendi asli görevini yaparak 9 Ekim’de başlayacak olan kurultay süreci ile ilgili alt yapı çalışmalarına başlayacaktır” dedi. 

7 AĞUSTOS BİR MİLATTIR
İstanbul Yenikapı’da gerçekleşen final mitingini de değerlendiren İl Başkanı Ünlü, “7 Ağustos Pazar Günü İstanbul Yenikapı’da Genel Başkanımızın da katılımı ile gerçekleştirilen tarihi mitin ile Türk Milleti, Çanakkale ruhunu birlik ve beraberliğini yenilmezliğini tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. Dünkü Yenikapı mitingi 1994 yılında o zamanın genel başkanlarının yaptığı bir organizasyondan bu yana nasıl 15 Temmuz milatsa dünkü yaşanan olay da bir milattır. 5 milyona yakın insanın hiçbir siyasi parti gözetmeden sadece Türk milletinin geleceği ile ilgili dünyaya mesaj verme anlamında oraya toplanması tüm dünyanın dikkatini çeken bir görüntü oldu. Herkesin devlet ve önce milletim demesi gerektiğini tüm dünyaya haykırdı. Bundan sonra Türk siyasetin de kısır çekişmelerin olmadığı, öncelikle devletin geleceği ile ilgili çalışmaların yapıldığı bir süreç yaşanacaktır. Bir beyaz sayfa açılacaktır. Bakalım bu birlikteliği kim bozacaktır. Türk milleti bunu da takip edecektir. Cumhurbaşkanının mitingleri 3 gün uzatmasının bir nedeni vardır. Bunu biz de destekleyeceğiz” dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki