MHP’de 34 kişi başvuruda bulundu

08 Eylül 2015, Salı - 11:14

MHP Kocaeli İl Başkanlığı’nda düzenlenen milletvekili aday adayı tanıtım toplantısında Kocaeli’den milletvekili olmak için başvuruda bulunan 34 kişi görücüye çıktı MHP Kocaeli İl Başkanlığı’nda düzenlenen milletvekili aday adayı tanıtım toplantısında Kocaeli’den milletvekili olmak için başvuruda bulunan 34 kişi görücüye çıktı. Milletvekili olmak için aday adaylığı başvurusunda bulunan Ahmet Yeşil, Arif Gülen, Cemil Arslan, Celalettin Yaylak, Cumali Durmuş, Dicle Akın, Derya Çavdar, Erkan Dilber, Ferudun Şevket Özkan, Hilal Elmas, İsmail Okumuş, İbrahim İnanç Çakıroğlu, Kamil Süreyya Akyol, Kemal Köse, Kürşat Sönmez, Lütfü Türkkan, Mehmet Recep Pekmezoğlu, Musa Coşkun, Osman Beniz, Oğuzhan Gökmen, Önder Kılıçaslan, Özhan Kurt, Rıza Ağdağ, Ruhi Çavdar, Selim Kara, Serdar İlkhan, Sercan Akyol, Serdar Kaman, Tunay Arı, Yusuf Yılmaz, Zekai Kahyaoğlu, Niyazi Güner, Serhat Durmaz, Gökmen Türengül isimleri Kocaeli’den listeyi oluşturdu.

MÜŞRİKLERLE KARDEŞ DEĞİLİZ

Hakkari Dağlıca’da yaşanan hain terör saldırısı sonrasında şehit olan askerlerimiz için program öncesi il başkanlığında Türk Diyanet Vakıf-Sen Başkanı Numan Uysal ve yöneticileri tarafından Kur’an-ı Kerim okundu. Uysal “Kardeşlik için büyük mücadele veriyoruz. İş bu noktalara gelmiştir. Birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu gördük. Allah’ı inkar eden müşriktir. Müşriklerle asla kardeş olmaz. Millete ve devlete kast eden ile kardeşliğimiz olmaz. Millin bakası için mücadele edenlere kast eden hainlerle kardeş değiliz” açıklamasında bulundu.

DEFALARCA ANLATMAYA ÇALIŞTIK

MHP Kocaeli il teşkülatı olarak çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Sayısını henüz bilmediğimiz şehitlerimiz için Allah’tan rahmet diliyoruz. Aziz Türk Milleti’nin başı sağ olsun. Bugün kara bir gün, bugün içimiz yanıyor. Bugün Aziz Türk Milleti’nin sabrı sınanıyor. Açılım süreci denen safsatanın başladığı günden itibaren bu işin sonunun memleketin hayrına olmadığını defalarca anlatmaya çalıştık.

SEFERBERLİK İLAN EDİYORUZ

MHP olarak hiçbir zaman küçük hesapalrın içine girmedik. Herkes biliyor ki MHP olarak her zaman devletimiz ve vatanımız dedik. Ülkemizde böylesine kara günü milletçe yaşıyorken hala 400 milletvekilinin hesabını yapmak hangi akıl ve mantık işidir? Bırakın artık makam ve koltuk sevdasını. Biz MHP olarak bugün seferberlik ilan ediyoruz. Çözüm süreci denen safsatayı çöpe atacağız. Bırakın milletvekili sayılarını ve küçük hesaplar yapmayı” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki