MHP’de kadın kollarına Özgen Keçeci atandı

08 Mart 2015, Pazar - 23:26

MHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanlığı’na eski il başkan yardımcısı Özgen Keçeci atandı.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Behice’den boşalan kadın kolları başkanlığına Özgen Keçeci’yi atadı. Atama ile ilgili açıklama yapan İl Başkanı Ünlü, “Özgen hanım, camiamızı tanıyan parti içinde olan ekibi bilen kırmızı çizgileri  bilen değerli bir insan. Kadın kollarının siyasette yeri çok önemli. MHP de bu dönem başarmak istiyor. Bunun yolu da bayanların aktif olmasından geçiyor. Parti olarak güçlü bir kadın ordusu kuracağız.  7 haziranın önemini bilen, başaramazsa en büyük acıyı kendisinin çekeceğinin farkında olan kadınlarımızın oylarına talibiz. Bu ülkeyi bu kaosa götürmemek, seçimden zaferle çıkmak, ülke geleceğini garanti altına almak için kadın kollarına ihtiyaç var. Teşkilat olarak kadınlarımıza tüm desteği vereceğiz” dedi.

KADINA ŞİDDETİN SORUMLUSU AKP

Kadına şiddeti önleyecek tek partinin MHP olduğunu söyleyen Ünlü, “Aile içi şiddeti gündeme ilk getiren lider MHP lideri Devlet Bahçeli’dir. Kadına şiddetin en büyük nedeni ekonomik krizdir. Ekonomik kriz ile ilgili süreci en iyi bilen parti de MHP’dir. AKP iktidarı kasıtlı olarak ekonomik kriz yaratmaktadır.  Tüm bu sorumların çözümünü sağlayacak kadrolar yalnızca MHP teşkilatında mevcuttur” dedi. MHP İl Kadın Kolları Başkanı olarak görevlendirilen Özgen Keçeci’nin ataması bugün(8 Mart)yapılacak.

ÖZGEN KEÇECİ KİMDİR?

 1978 Artvin doğumlu olan Özgen Keçeci Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Ameliyathane Depo Sorumlusu olarak görev yapıyor. Daha önce de Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev yapan Keçeci evli ve 2 çocuk annesi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki