MHP'de Kongre Nisan Ayında

MHP'de Kongre Nisan Ayında
31 Ekim 2016, Pazartesi - 14:13

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, ilçe kongrelerinin başlayacağı tarihi açıkladı. Ünlü, "Kocaeli’de de ilçe kongrelerimiz nisan ayında yapacağız" dedi.

MHP’li ilçe başkanları MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün başkanlığında bir araya geldi. İl başkalığında yapılan toplantıya 12 ilçe başkanını yanı sıra il yönetimi de katıldı. Toplantıda konuşan Aydın Ünlü, daha önce Kasım ayında yapılması planlanan ilçe kongrelerinin Nisan ayında yapılacağını söyledi. Buna gerekçe olarak ise parti tüzüğünde yer alan ilçe kongrelerinin Nisan ayına kadar yapılması ile ilgili madde gösterildi.

DAHA COŞKULU KUTLANMALI

Toplantıda konuşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, şu ifadelere yer verdi; "Bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Kocaeli Teşkilatı olarak programlara katılım sağladık. Yenikapı ruhu anlamında her siyasi görüşten insanların olduğu güzel bir görüntü vardı. Sabri Yalım Parkı’na kadar yürüdük ve inanıyorum ki bundan sonra Kocaeli'de ve Türkiye’de artık bayramların çok daha coşkulu kutlanacağını hep birlikte göreceğiz. Bugün ayrıca 3 tane şehidimiz ve yaralılarımız var. Şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz.

TALİMATLAR DOĞRULTUSUNDA

MHP Kocaeli Teşkilatları kongre takvimleri ile ilgili ilçe başkanlarımız ile birlikte toplantı yaparak prensip kararlarına, genel merkezimizin talimatları doğrultusunda hareket etme kararı aldık. Süreç ile ilgili MHP’nin, genel başkanımızın yayınladığı genelgeye uymayan, MHP’nin kurumsal yapısına zarar vermiş tüm partililerle yollarımızı ayırma kararı verdik. Bundan sonraki süreçte taban dediğimiz bayrağını asan, MHP’nin sandığını bekleyen 170 bin parti üyemizle beraber hedeflediğimiz 300 bin 400 bin oylara ulaşma anlamında kongrelerimizi yapacağız.

KONGRELER NİSAN AYINDA

İlçe başkanlarıma güveniyorum. Mevcut ilçe başkanlarım ben adayım dediği sürece MHP mevcut adaylarının arkasında durmaya ve onlarla kongre havasını yaşamaya devam edecektir. Bu anlamda şehrimizin yerel gündemi anlamında ilimizin markası olan Kocaelispor ile ilgili 41 bin bilet kampanyasına tüm ilçe başkanlarımız bu biletleri alarak destek verecektir. Önümüzdeki günlerde de il başkanları toplantısıyla, Kocaelispor ile ilgili yeni şeyler ortaya çıkacaktır. İnşallah pazartesi günü bu konuda sürpriz haberler vermek üzere toplantımızı yapacağız. Ülke genelinde kongreler Nisan ayında yapılacak. Dolayısıyla Kocaeli’de de ilçe kongrelerimiz nisan ayında yapacağız."

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki