MHP'li Şimşek'ten Başkan'a imalı teşekkür!

10 Ocak 2016, Pazar - 23:10

MHP Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek, gönderdiği yazılı açıklama ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür adı altında sitem etti.

MHP Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek, yazılı açıklamasında; “Derince’ye verilen son hizmet bilboardlarda boy boy afişe edilirken ben şu ana kadar teşekkür edememenin mahcubiyetini yaşıyordum. Bu vesile ile gecikmiş teşekkürü kaleme almaya karar verdim” dedi.

 

Şimşek, “Derince ilçemize bağlı benim de ikamet ettiğim 60 Evler Mahallemize belediye otobüsü tahsis eden Büyükşehir belediyemize teşekkür ederim. Göreve geldiğinden beri Derince’ye özel bir önem verdiğini bildiğim belediye başkanımıza ayrıca teşekkürü bir borç bilirim” diyerek başladığı yazılı açıklamasını şöyle devam ettirdi:

“Derince 60 Evler’de otuz yıl önce altmış tane ev varken belediye otobüsü vardı. Gelişen bölge ve çoğalan nüfusa endeksli otobüs sayısı artardı. Kendilerine teşekkürü borç bildiğim sayın başkanın döneminde Şubat 2014’te belediye otobüsleri kaldırılmış yerine eski köy midibüsleri gönderilmişti. Teşekkürü neden borç bilmeyeyim en azından yaya kalmamıştık.  Neyse ki dünyada teknoloji gelişiyor kooperatiflere bağlı midibüsler de bu gelişmeden nasibini alıyordu. Alınacaklarını biliyorum ama bu konuda teşekkür etmeyeceğim. Zira dünyada teknolojinin gelişmesini bile kendilerine rahatlıkla mal eden bir kabiliyete sahip olan zatı muhteremlere bunu yemediğimizi de anlatmalıyım. Fakat çeşitli özelliklerinden dolayı takdir edilesidirler. Mesela bir hakkınızı elinizden alıp bir süre sonra size bunu lütuf gibi sunma özelliklerini takdire şayan buluyorum. Hak diyorum çünkü ulaşımımızın sağlanmasını belediyeler yapmak zorundadır, bu bizim hakkımızdır.

‘Allah sevdiği kuluna önce eşeğini kaybettirir, sonra da buldururmuş’ biz de Allah’ın sevgili kuluyuz ki otobüsleri iki yıl önce mahallemizden aldılar. Şimdide veriyorlar. Sevinelim.

Mademki metro veya tramvay gelmiş gibi boy boy müjde afişleri asıyorsunuz. Aklımızla alay edercesine.

Sayın Büyükşehir Belediye Başkanım, iyisi mi teşekkür şimdilik borcum olsun…”


 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki