Milletçe pahalı tiyatro izledik

19 Kasım 2015, Perşembe - 12:43

SP İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, “2 seçim arasında milletçe pahalı bir tiyatro izledik.  Halkımız kendisine sunulan şartlara teslim oldu” şeklinde konuştu.Saadet Partisi İl Kadın Kolları Kasım ayı divan toplantısını gerçekleştirdi. Yoğun bir katılımla toplantı düzenleyen saadetli kadınların gündeminde 1 Kasım erken seçimleri sonuçlarının değerlendirmesi vardı. İl binasında gerçekleşen toplantıda kadınlar evlerinden getirdiği kek, kurabiye ile toplantıyı ev gününe çevirdi. Samimi ortamda gerçekleşen toplantıya SP İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, milletvekili adayları Şafak Yamak, Emine Erbaş Yıldırım, ilçe kadın kolları başkanı ve yöneticileri yanı sıra partiye üye olan kadınlarda katıldı. Sevilay Tatar ve Şennur Altınbayrak ile divanı oluşturan başkan Reyhan Şengün’ün gündeminde yüzde 49,5 ile iktidar olan AK Parti vardı. Şengün, “2 seçim arasında milletçe pahalı bir tiyatro izledik.  AKP’ye gelen oy 4 ayda yapılan seçim çalışmaları ile gelmedi. Halkımız kendisine sunulan şartlara teslim oldu” şeklinde konuştu 

ZULÜM DEVAM EDİYOR

Toplantı öncesi kadınlara AGD’nin hazırladığı bir kısa film izletildi. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren SP İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, “Bugün tüm dünyada yaşanan olaylarda iyi ve kötünün savaşının sürdüğünü görüyoruz. İyiliği temsil eden islam dinine kin ve hasetlik devam ediyor. Birçok islam ülkesinde kan, gözyaşı ve sömürge ile yıllardır zulüm devam ediyor. Büyük İsrail kurulması için islama 19 haçlı seferi yapıldı. Bu sefer 20. Haçlı Seferi için hazırlanıyorlar. Çok önemli bir tarihi dönemden geçiyoruz. 

G-20 ZİRVESİNDE GÖRDÜK

İnanıyoruz ki zafer Milli Görüş’tedir. Bizim sistemimizde kimse kimsenin kölesi olmayacaktır. Filistin’de beni İsrail-i temsil eden bir yahudinin hakkı bile yense biz o hakkı geri almak için görevimiz gereği mücadele ederiz.  İslam coğrafyasında her gün 150 bin insan ölmektedir. Bunun 40 bini çocuktur. Dünyaya baktığımızda bir tarafta büyük bir israf ve bir tarafta açlıktan ve savaş içinde ölen insanlar var. Bu israfı sürdüren ve dünyaya kin kusan devletlerle Türkiye iş birliği içinde yoluna devam ediyor, bu devletlerden vazgeçmiyor. Bunun en iyi örneğini G-20 zirvesinde gördük.

ABD’Yİ HEDEF ALMALIYDIK

1 Kasım seçimlerinde başta genel başkanımız Prof. Dr. Mustafa Kamalak olmak üzere tüm teşkilatlarımız ile büyük bir gayret gösterdik ve çalıştık. Bizim inancımız gereği yapılan her seçim ülkeyi bir basamak yükseltmelidir. Fakat içinde bulunduğumuz seçim sistemi adil değildir. Milletçe 2 seçim arasında pahalı bir tiyatro izledik.  İncirli üssüne ABD yerleştirildi PKK Ve PYD’ye destek sağladı. Teröre destek veren ABD’yi hedef almamız gerekirken PYD ve PKK’yı vurduk. Borç 28 milyar TL arttı. Her şey ithal edilir oldu. Bulgaristan’da etin kilosu 15 TL iken ülkemizde 45 TL. Birde bu tarım bakanı hala 1. sıradan milletvekili adayı yapıldı. Faiz kullanımında patlama oldu. BOP gereği bölgedeki akıtılan kana ortak olduk.

BU SEÇİMİN KAHRAMANLARIYIZ

Saraylarla itibarlarını arttırmaya çalışanlar yürüttükleri çözüm süreci ile 400 şehit verdi. Dolar ve borsa ile halk tehdit edildi. AKP’ye gelen oy 4 ayda yapılan seçim çalışmaları ile gelmedi. Halkımız kendisine sunulan şartlara teslim oldu.  Saadet Partisi olarak her türlü olumsuzluğa rağmen çalıştık. Ben partili kardeşlerimi tebrik ediyorum. Partimiz bir dava hareketidir. Bu bir ruhtur. Sayı ve rakamlar bizim için önemsizdir. Mücadeleye devam edeceğiz. Ümmet ve Kudüs var oldukça biz var olacağız. Bu tuhaf ve garip seçimin kahramanlarıyız” ifadelerine yer verdi. Toplantı milletvekili adayları Şafak Yamak, Emine Erbaş Yıldırım’ın konuşmaları ile basınsa kapalı olarak devam etti.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki