Milletvekili Yılmaz’dan Dilovası Turu

22 Aralık 2015, Salı - 14:16

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Dilovası’na gelerek Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Ali Toltar, Milletvekili M.Akif Yılmaz’a ilçede yapılan  çalışmalar hakkında bilgiler verdi.AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’ın ziyaretine,  İlçe Başkanı Osman Akbulut ve AK parti’li yöneticileri de hazır bulundu.

Yılmaz ve Başkan Toltar hastaları ziyaret etti

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ile birlikte ilçede hasta vatandaşları ziyaret ederek hayır dualarını aldılar. AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve Belediye Başkanı Ali Toltar ile beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Osman Akbulut´la birlikte geçtiğimiz hafta vefat Mahmut Çukan´ın mevlidine katılarak Mustafa-Âdem Çukan kardeşlere taziyelerini ilettiler. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Yılmaz ve Başkan Toltar daha sonra geçtiğimiz günlerde hastanede uzun bir tedavi süreci nedeniyle yatan Abdulbari Kocabay´ı da evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki