Milli eğitimden örnek seminer

04 Mart 2015, Çarşamba - 23:32

Çayırova Milli Eğitim Müdürlüğünün Öncülüğünde Gerçekleşen Beyinden Bilince Bağımlılık Beyin/Bilinç Temelli Bir Yaklaşım Konulu Seminer Düzenlendi.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Çayırova milli eğitim şube müdürü Şener Doğan yaptığı konuşmada 2015 yılı dolu dolu geçecektir diyerek artık her ay bir seminerde bir araya gelerek eğitimde neler yapabileceğimizi ortak hareket ederek belirleyeceğiz dedi. Seminerde yanımızda bulunan tüm eğitim kadromuza hoş geldiniz diyerek birlik ve beraberlik mesajları ile teşekkürlerini sundu.

Çayırova Belediye Kültür Salonunda gerçekleşen seminere konuşmacı olarak Üsküdar Hastanesi NP Hastanesinden Prof Dr. Nesrin Dilbaz konuk olarak katıldı. Programda Beyinden Bilince Bağımlılık sunumu  gerçekleştirildii,seminere katılan öğretmenleri bilgilendirdi .

Çayırova Belediye kültür salonunda gerçekleşen seminere yoğun ilgi oldu. Çayırova belediye başkan yardımcısı Fikriye Çelik, Çayırova kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Çayırova Emniyet müdürü Osman Gül, Çayırova milli eğitim müdürü Şener Doğan, Şube müdürü  Koksal Turan, Prof Dr. Nesrin Dilbaz, Çayırova’da eğitim veren okul müdürleri, öğretmenler, okul aile başkanları, STK başkanları, veliler ve çok sayıda vatandaşlar seminerde yerlerini aldılar.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki