Milli Görüş kazanır halk kazanır

Çayırova Saadet partisi Özgürlük mahallesinde seçim irtibat bürosu açtı.
17 Şubat 2014, Pazartesi - 17:08

İrtibat bürosunun açılışında heyecanlı kalabalığa bir konuşma yapan başkan adayı ilhami bayrak İktidar partisine yüklenerek,burunlarından fitil fitil getireceğiz dedi.

Saadet Partisi Özgürlük Mahallesi Seçim irtibat bürosu dün düzenlenen törenle açıldı. Özgürlük Mahallesi Başkanı Selahattin Karahan’ın konuşması ile başlayan açılış büyük ilgi gördü.

Saadet Partisi Çayırova ilçe Başkanı Mehmet Saraç yaptığı konuşmada, 30 Mart zaferinin ilk adımlarının özgürlük Mahallesinden atıldığını belirterek, “ Bu irtibat bürosu Osmanlı’nın Akıncıları gibidir. Özgürlük Akıncıları Çayırova Belediyesi burçlarına Milli Görüş bayrağını dikecektir” dedi.

Saraç ayrıca 31 Mart sabahı Fatih Caddesinde toplanacaklarını buradan Belediye’ye yürüyerek belediyenin anahtarını alacaklarını da belirtti.

BAYRAK: “ÇAYIROVA TERCİHİNİ YAPACAK!”

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı İlhami Bayrak, yaklaşan seçimin Çayırova için kader hükmünde olduğunun altını çizerek şunları söyledi:

“ ilçemizin kaderinin belirlenmesi için uzun süre almadı. 40 gün sonra sandık kurulacak, ilçemiz halkı belediye başkanını seçecek. Neden bu önemli? Çayırova’nın kötü kadere dönüşen makûs bir geçmişi var. Çayırova Türkiye gibi bir ilçe. Çayırova yandaşa peşkeş çekilecek bir ilçe mi, yoksa Çayırova halkının yaşayacağı kaynaklarının doğru kullanılacağı bir ilçe mi olacak? Bu seçimde halkımız yaşanabilir bir Çayırova mı, yoksa talan edilmiş, her türlü güzellikleri yok edilmiş bir Çayırova mı istiyor bunun kararını verecek?

NEDEN OY VERECEKLER?

Çayırova halkı arazilerinin bir aç kişiye peşkeş çekilmesine mi yoksa ortak alan olarak kullanılmasına mı karar verecek?

Rant odaklarına hizmet edenleri mi idareci olarak seçecek halk ve Hak için çalışan Milli Görüş kadrolarını mı iş başına getirecek?

Saltanata dönüştürülecek bir belediye anlayışına mı evet diyecek yoksa Çayırova’nın kaynaklarını halk için kullanacak Saadet Partisine mi oy verecek? İşte bu seçim bu nedenle Çayırova halkının kader seçimidir” dedi.

İhalelerin eşe yandaşa peşkeş çekildiğine, beş liralık bir işi elli liraya yapan bir zihniyetin halka bir şey vermeyeceğini de söyleyen Bayrak, “Başbakanın altını girerek resim çektirenler ona sığınanlar halktan 30 Mart’ta bunun cevabını alacaklar” şeklinde konuştu.

CEKET YERE ÇALINACAK

Bayrak konuşmasına şöyle devam etti: “Cekette koysak siz seçersiniz” diyenlere vereceğiniz cevap olacak. Ceketin rengi değişti, ceket beyazdı siyah oldu. Beni başbakan gönderdi diyenlere diyorum ki ceket değil adam kazanır. Ceket değil Çayırova kazanır. Milli Görüş kazanır halk kazanır. Çayırova halkına değil rantına göz dikenlerin Çayırova dışında toplanarak dayattığı kadroya geçit vermeyin.”

CHP Belediye Başkan Adayı Timur Koç’ı sınırların değiştirilmesi konusunda yaptığı eleştirilerden dolayı tepki gösteren Bayrak, “Siz ne yaptınız arazi sattınız, bunlar ne yaptı kalanları sattı. Milli Görüş iktidar olur sınırları da değiştirir bunu biz yaparız.  Bunların derdi sınır değişikliği değil. Bunların derdi Çayırova’nın kaynaklarını yandaşlarına peşkeş çekmek. Ceketi koysak kazanırız safsatası Allahın izni ile bitmiştir. 30 Mart akşamı Çayırova bunlardan kurtarılacaktır” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki