MİNİ MİNİ BİRLER TİYATROYA

Çayırova Belediyesi ilçe genelinde eğitime başlayan tüm 1. Sınıf öğrencilerini tiyatro ile buluşturuyor.
09 Ekim 2014, Perşembe - 14:35

15 ilkokulda eğitim gören toplam 2200 öğrenci Tiviti ile Simiti adlı çocuk oyununu izleyerek küçük yaşta tiyatro ile tanışma imkanı bulacak. 14 ve 15 Ekim tarihlerinde Belediye Kültür Salonunda gösterime sunulacak oyun ilk gün 09:30, 10:30, 13:15, 14:15, 15:15 saatlerinde, ikinci gün ise 13:30, 14:30 ve 15:30 saatlerinde sahne alacak. Öğrencilerin kültür salonuna ulaşımı ise Çayırova belediyesi tarafından sağlanacak.
 
Demirci: Sosyal projelerimiz aralıksız devam edecek.
 
2200 çocuğun tiyatro ile buluşturulmasının önemli bir sosyal proje olduğunu belirten Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, buna benzer projelerin devam edeceğini söyledi. Demirci; “Başta çocuklarımız olmak üzere ilçemizde yaşayan tüm insanların sosyal anlamda da güçlü olması gerekiyor. 
 
Sosyal belediyeciliğin gereksinimi olan etkinliklere göreve geldiğimiz ilk günden bu yana büyük bir hassasiyetle eğiliyoruz. Eğitim öğretim yılı içerisinde ilçemizde eğitim gören tüm çocuklarımızı tiyatro ile buluşturmayı hedefliyoruz. Tiyatronun yanı sıra resim, müzik ,folklor,spor ve diğer tüm sosyal alanlarda faaliyetler yapacağız. Çocuklarımızın ve gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak ve sosyal bir nesil olarak yetişmeleri noktasında bu etkinliklerin büyük önem arz ettiğini biliyoruz. Çayırova her alanda olduğu gibi sosyal alanda da Kocaeli’nin en gözde ilçesi olacaktır.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki