MİNİK CANLAR SOLMASIN!

Çayırova’da okul giriş ve çıkış saatlerinde öğrencilerin emniyetli bir şekilde okula giriş-çıkışlarını sağlamak için trafik önlemleri alınması gerekiyor.
29 Eylül 2014, Pazartesi - 17:48

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı başladı. Okulları dolduran öğrenciler ilçeye büyük bir hareketlilik sağlayıp okulları şenlendirdi. Yeni eğitim ve öğretim yılı bir takım sorunları da beraberinde getirdi. Bu sorunların en başında ise okul çıkış saatlerinde trafik önlemlerinin alınmaması geliyor.
 
VELİLER TEDİRGİN ACİL ÖNLEM ALINSIN
Özellikle Yenimahalle İlköğretim Okulu’nun bulunduğu Tünel Çıkışı ve 24 Kasım İlköğretim Okulu’nun bulunduğu Fatih Caddesi’nde okul çıkış saatlerinde tehlike çanları çalıyor. Ders bitiş zilinin çalmasıyla birlikte okul çıkış saatlerinde küçük öğrencilerin ani bir çıkışla kendilerini caddeye atmaları olası bir kazaya davetiye çıkartıyor. Bu sorunun ortadan kaldırılması için okul çıkış saatlerinde okul önlerinde trafik önlemlerinin alınmasını gerekiyor.
 
ADETA KAZA GELİYORUM DİYOR!
Çayırova 24 Kasım İlköğretim İlkokulu’nda yaşanan trafik karmaşası velileri tedirgin ediyor. Yeni yapılan Trafik Işıklarına rağmen Okul giriş ve Çıkış saatlerinde ve Trafiğin yoğun olduğu ve güvenlik önlemlerinin ise yetersiz kaldığı her gün öğrenciler ezilme tehlikesi yaşıyor. Rampa aşağı noktada bulunan okulun önünde ki cadde de araçlar aşırı hız yapıyor. Okul idaresi ve öğretmenlerin uyarısına rağmen bazı sorumsuz araç sürücüleri uyarılara aldırış etmiyor. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki