MOBESSENİN MİMARLARI

24 Kasım 2014, Pazartesi - 16:35

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İl Genel Meclisinde Çayırova’yı temsil eden AK Parti Eski İl Genel Meclis Üyeleri Mimar Deniz Kolo, Servet Günay ve Ahmet Hamsici’nin uzun yıllardır mücadelesini verdikleri Mobeseyi Çayırova’ya gelmesinde büyük emeği olan başarılı siyasetçiler sayesinde Çayırova huzura kavuşuyor.

MOBESE Mimar Kolo, Günay ve Hamsici’nin Başarısı

İl Genel Meclisi üyeleri Mimar Deniz Kolo ,Servet Günay ve Ahmet Hamsici’nin sürekli gündeme taşıması ile  Kocaeli İl Özel İdaresi Müdürlüğü’nün programı kapsamına alınması ve 12 ilçeyi kapsayan 3. etap mobese çalışmaları kapsamında yapılan Mobese çalışması çerçevesinde Çayırova’yı Mobese’ye kavuşturmaları ilçe halkı tarafından başarı ile taktir edildi.

Çayırova 65 ayrı noktadan izlenecek

İlçede başlayan ve önemli noktalara konulan kameralar ile  Çayırova 65 ayrı noktadan  izlenecek.100’e yakın kamera ile gerçekleşecek çalışma çerçevesinde İl Özel İdaresine bağlı ekipler kanal açma ve fiber optik kablo hatlarının döşeme çalışmalarını kentin sokak ve caddelerinin önemli kavşak noktalarında tamamlanmıştı. Mobese alt yapı çalışması kapsamında kamera direkleri, saha panoları, boru tesisatı ve fiber optik kabloların döşenmesi işlemlerinin tamamlanması ile Çayırova’yı 65 ayrı noktadan 100’e yakın kamera takip edecek. Çayırova’da Kameralı Takip Sistemi (MOBESE), kurulma çalışmaları için kazı çalışması yapan ekipler kilometrelerce kablo döşemesi gerçekleşiyor.

Çayırovalılara Hayırlı Olsun

Çalışmaları yerinde takip eden Eski İl Genel Meclisi üyeleri Çayırovalıların daha güvenli ve huzurlu olmaları için önemle istedikleri Mobese’nin Çayırovalılara hayırlı olmasını dilediler. İlçemiz için yaptığımız hizmet adımları meyvesini vermeye başladığını dile getiren AK Partili Kolo, Günay, Hamsici, yaşanan Mobesse çalışmaları halkımızın rahat bir şekilde hayatlarını sürdürmesi bizleri daha çok mutlu etmektedir dediler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki