Muhtarlar suç işliyor

25 Mart 2015, Çarşamba - 23:25

MHP'li Nazif Tannur yaptığı açıklamada İzmit mahalle muhtarlarının seçim ofislerinde siyasi amblem ve resimlerin asılı olduğunu belirterek, "Bu tür amblem ve resimleri asmak yasak olmasına rağmen bu resimler muhtarlıklarda aslı duruyor" dedi

MHP yerel yönetimlerden sorumlu il başkan yardımcısı Nazif Tannur, muhtarlık ofislerinde siyasi amblem ve fotoğrafların yer aldığını söyledi. Kaymakamlıkların muhtarlıklara 27.08.2014 yılında gönderdiği yazıda bunu yasakladığını ancak buna rağmen mahalle muhtarlık ofislerinde siyasi amblem ve fotoğrafların hala indirilmediğini belirtti..  MHP Kocaeli il İdare Amiri Ergül Keskin’de açıklamada hazır bulundu.

 

KAYMAKAMA GÖREV ÇAĞRISI

İzmit mahalle muhtarlıklarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Abdullah Gül'ün, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ın resimlerinin ve çalışınca oluyor siyasi söylemlerinin yer aldığını ve kaymakamlık tarafından bir uyarı yazısı gönderilmesine rağmen muhtarlıkların bu fotoğraf ve siyasi söylemleri hala kaldırılmadığını belirtti. Tannur “Bu konuda muhtarlar suç işlemektedir. İşlenen bu suça karşı İzmit Kaymakamı sayın Ersin Emiroğlu'nu  görevini yapmaya çağırıyoruz" dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki