MUHTARLARDAN PROJELER İÇİN GÖRÜŞ İSTEDİ.

Timur Koç, mahallelerde eksikleri tespite başladı….
12 Kasım 2013, Salı - 18:18

CHP Çayırova Belediye Başkan adayı Timur Koç,  yeni bir çalışmaya daha imza atarak, Çayırova’ya bağlı 8 mahallenin muhtarını ziyaret ederek, eksiklikler ve yapılması gereken projeler hakkında görüş istedi.  Koç, mahalleri için istedikleri hizmetleri rapor halinde kendisine teslim etmelerini talep etti. Cumhuriyet Mahalle muhtarı Ankara’da olduğundan görüşme olmadı.

 

KİMLERE GİTTİ

Timur Koç,  Şekerpınar  muhtarı Hamit Güner, Çayırova muhtarı Cafer Göksu, Özgürlük Muhtarı  Rahman Güler, Yenimahalle muhtarı Hamza Polat. Akse muhtarı Sezai Atik, Atatürk muhtarı Hasan Özkoca, Emek muhtarı Cemal Ertürk, İnönü muhtarı Kamber Erdoğan’ı  muhtarlık binalarında ziyaret ederek, onların görüşlerini aldı. Koç’a Belediye meclis üyesi adayları Özcan Aktaş, Hülya Suludağ,  Hüseyin Tarakçı, Oruç Gökbulat, yöneticiler Murat Baykara,  Osman Türk,  Kadir Honca ve Fadigül İlhan de eşlik etti.  Şekerpınar Mahalle muhtarı Ankara da olduğundan

 

HANGİ MAHALLEYE NE LAZIM…

Çayırova’nın mahallelerini  belediye başkanlığı yapmış olması nedeniyle çok iyi bilmesine rağmen, muhtarlardan daha iyi öğreneceğini düşünen koç, muhtarlara nasıl bir mahallede yaşamayı hayal ettiğini, mevcut eksiklerin neler olduğunu sorup öncelikle yapılması gereken hizmetlerin kendisine verilmesini istedi.

Koç, “tamamen hizmet amaçlı bir çalışma. İktidar olmamız durumunda bu raporları da dikkate alarak çalışmalara başlayacağız. Mahallelerin sorunlarını en iyi bilen muhtarlardır. Bu yüzden ziyaretler yaptık”dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki