MUHTEŞEM COŞKU

Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak’tan miting gibi kahvehane programı. Geçtiğimiz gün Yenimahalle Özlem kıraathanesinde bir program yapan İlhami Bayrak, yoğun bir ilgi ve destekle karşılandı. ‘’Beş yılda bir değil beş yıl boyunca’’ sloganıyla seçim startını veren Bayrak, ‘’Çayırova Evim Çayırovalı Ailem’’ söylemiyle de yerli başkan isteyen Çayırova halkının gönüllerini fethetmeyi başardı.
11 Mart 2014, Salı - 16:39

PROGRAM SOKAKTA BAŞLADI

Geçtiğimiz hafta sonu Yenimahalle’de bulunan Özlem Kıraathanesinde sokaklara taşan bir kalabalıkla program gerçekleştiren Belediye Başkan Adayı Bayrak daha kıraathaneye girmeden Yenimahalleli gençlerin coşkulu karşılaması ile karşılaştı. “Bu Gençlik Seni Başkan Yapacak” sloganları ve meşalelerle karşılanan Bayrak, gösterilen ilgi karşısında bir hayli mutlu oldu.

Gençlerin yoğun ilgisi sebebiyle programın yapılacağı mekanın bulunduğu sokak adeta miting alanına döndü. Kıraathaneye girmekte zorlanan Bayrak burada da mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

İZDİHAM YAŞANDI

Kıraathaneyi hıncahınç dolduran vatandaşlara hitap eden Bayrak “Çayırova halkının şahsıma ve partimize göstermiş olduğu teveccüh bizlerin gurur kaynağı haline gelmiştir. Dışarıdan ototbüsler kaldırarak bu kalabalıklara ulaşmaya çalışan zihniyetler bugün bizlere nasip olan bu havayı ve bu samimiyeti asla yaşayamacaklar, sebebi ise ithal adaylarla Çayırova’da karşılığı olmayan isimlerle halkımızı kandırmak istemeleridir” dedi. 

SADECE 5 YIL DEĞİL, ÇAYIROVA’NIN GELECEĞİ OYLANACAK

Artık Çayırova’yı Çayırovalıların yönetmesi gerektiğini belirten Bayrak “Bizim halkımıza en büyük vaadimiz; adil, şeffaf ve ilkeli bir yönetim anlayışıdır. Ortaya koyduğumuz onlarca proje ise Çayırova’nın kaynakları ile 5 yılda yapılması gereken, yani övüneceğimiz değil zaten yapmamız gereken hizmetlerdir” şeklinde konuştu.

BÖYLE KALABALIK GÖRMEDİLER

Konuşması sık sık alkış ve sloganlarla kesilen Belediye Başkan adayı İlhami Bayrak “Çayırova halkı sadece gelecek 5 yılı değil, çocuklarının ve hatta torunlarının geleceği için bir seçimde oy kullanacaklar. Kendi çıkarları için Çayırova halkının kaynaklarını har vurup harman savuran zihniyetlerle halkımızın artık hiçbir bağı kalmamıştır, Çayırovalı 31 Mart sabahı yeni bir güne yeni bir Çayırova’ya merhaba diyecektir” dedi.

Bayrak, yoğun alkış alan konuşmasının ardından ise vatandaşlarla ikramlar eşliğinde sohbet gerçekleştirdi. Daha önce hiç bu kadar yoğun bir kalabalıkla karşılaşmadığını belirten işletme sahibi ise Başkan Adayı İlahmi Bayrak’a seçimler öncesinde başarılar diledi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki