Muhteşem sünnet düğünü

Muhteşem sünnet düğünü
21 Mayıs 2016, Cumartesi - 01:25

Zarife- Zafer Kılıç çiftinin oğulları Yiğithan´ın düğün töreni işadamı Kılıç´a ait Eskihisar Hisartepe Restaurantta gerçekleşti. 

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve bölgemiz protokolünün yanısıra iş, siyaset ve spor dünyasının önemli isimlerini biraraya getiren düğün töreninde Yiğithan´ın kirveliği Emin Engin Kızılgün yaptı.

AK partinin tam kadro katıldığı düğün merasiminde bölgemizde görev yapan bürokratlar Zafer Kılıç ve ailesini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar. Kılıç kalkan ekibinin gösterisi ile düğün alanına gelen Yiğithan´ın babası Zafer Kılıç ile birlikte konukları selamlaması ile başlayan sünnet düğününde semazen gösterisi davetlileri büyüledi. 

Yiğıithan Kılıç´ın sünnet düğününe siyasetçiler, bürokratlar, iş dünyamızın önde gelen isimleri, STK temsilcileri, muhtarlar  ve üç bine yakın davetli yoğun ilgi gösterdi.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

la tahzen
21 Mayıs 2016, Cumartesi, 16:39
neden resmi birinin düğünü ve başla birşeyi olunca paylaşıyorsunuz da sıradan bir halkın çocugun haberlerini neden paylaşmıyorsunuz ? birde adaletten mi bahsediyorsunuz. Allah islah etsin. Akpartiliyim ama bunlar yüzünden soğuyorum..............CEVAP:GAZETEMİZİN İNTERNET SİTESİNE VE ÇIKAN HABERLERE BAKARSANIZ,GAZETEYE DAVETİYE BIRAKAN VE DAVET EDEN HER VATANDAŞIN HABERİ ÇIKMIŞTIR VE ÇIKMAYADA DEVAM EDECEKTİR,
haber yazılımı: buki