MÜSİAD, NİHAT KAYA’YI ZİYARET ETTİ

30 Eylül 2015, Çarşamba - 10:50

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gebze Şubesi, Gebze Teknik  Üniversitesi’nden  Prof. Nihat KAYA’yı makamında ziyaret etti. MÜSİAD adına ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı Ali KURT,  Bşk. Yrd. Ve Mali İşl. Kom. Bşk. Mehmet PENBEGÜLLÜ,  Teşkilatlanma Kom. Başkanı Orhan KAHYA, Eğitim Kom. Bşk Ahmet Doğan GÜLER,   Sektör Kurulları Kom. Bşk. Şerif Ali ÖZTÜRK, Gençlik Kurulu Kom. Başkanı Salih KÜÇÜKADA, ve Şube Sekreteri Aydın DÖNER katıldı.

MÜSİAD Gebze Şubesi tarafından gerçekleştirilen ziyarette Ali KURT MÜSİAD’ın gençliğe verdiği önemi, bünyesinde kurulan Gençlik Kurulu ile ortaya koyduğunu ifade ederken  üniversite gençliğine de her zaman kapılarının açık olduğunu vurguladı. Gebze Teknik Üniversitesi Profesörü Nihat Kaya  ise Gebze Teknik Üniversitesi’nin bölgenin en önemli kurumlarından biri olduğunu; çevresindeki TÜBİTAK, OSB’ler ve yeni kurulacak Bilişim Vadisi ile iş birliği içerisinde Gebze’ye hizmetlerine devam edeceğini açıkladı. Nihat KAYA; MÜSİAD’ın çok büyük bir kurum olduğunu ifade ederken üstlendiği misyonuyla MÜSİAD’ın, ülkeye çok önemli hizmetlerde bulunduğunu söyledi. Nihat KAYA, her zaman MÜSİAD gibi sivil toplum kuruluşları ile bir arada olmayı ve özellikle eğitim konusu başta olmak üzere ortak projeler geliştirmeyi istediklerini belirtti.

Ziyaretin ardından MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Ali KURT, GTÜ Profesörü Nihat KAYA’ya misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederken Nihat KAYA da MÜSİAD Gebze Şubesi’ni ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti iletti ve en yakın zamanda iade-i ziyarette bulunacağını bildirdi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki