MÜSİAD'IN SEKTÖR TARAMA ZİYARETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

18 Nisan 2015, Cumartesi - 20:42

 

 

       MÜSİAD Gebze Şube Yönetim Kurulu, Gebze'nin Önemli Firmalarına Düzenlediği Ziyaret Programlarına Ara Vermeden Devam Ediyor.

 

 

        MÜSİAD Gebze Şubesi, sektör ziyaretleri çerçevesinde, takı, döviz, alım satım, medikal malzemeleri ve tekstil üretiminde faaliyet gösteren, sektöründe öncü kuruluş Takı Kyumculuk ve Mücevharat Firmasına konuk oldu. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kurt, Teşkilatlanma Komisyon Başkanı Orhan Kahya, Sektör Kurulları Komisyon Başkanı Şerifali Öztürk, Eğitim Komisyon Başkanı Ahmet Doğan Güler, Yönetim Kurulu üyeleri Kemal Solhan, Tahsin Taşkın ve Gençlik Kurulu Başkanı Serkan Beyaz'dan oluşan ziyaret heyetini, Takı Kuyumculuk ve Mücevharat firma sahibi, MÜSİAD Gebze şubesi kurucu üyelerinden Muhammed Ercan Özbay karşıladı.

 

         MÜSİAD Gebze yönetimi tarafından ziyaret edilmekten ve iş yoğunluğu nedeni ile bir araya gelemediği dostları ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Özbay, işleri ile bilgi şu bilgileri verdi. Kuyumculuk sektöründe İstanbul, İzmit ve Gebze’de toplamda 9 şube ile devam ettiklerini ayrıca Akit döviz ve Kural döviz adı altında iki döviz firması ile hizmet verdiklerini belirten Özbay  Nurteks Tekstil Nakış İthalat İhracat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti firması adı ile tekstil sektöründe de faaliyet’de olduklarını, Nurteksbrode Grup Şirketleri bünyesinde, Çerkezköy'de 4500 m2 kapalı toplamda 8500 m2 alana kurulu alanda tela üretiminede başladıklarını, Elvan Boyahanesi ile Türkiye geneline hitap eden tekstil boyama işleri ile beraber 3000 m2 alan üzerine kurulu, en son teknolojiyle donatılmış aylık 500.000 metre baskı kapasitesiyle her türlü kumaşa bütün baskı tekniklerini uygulayabilen modern baskı tesislerini barındırdıklarını, tekstil işlerini Tekstilkent Koza Plaza'da bulunan 700 m2'lik ofislerinden yürüttüklerini belirtti. Medikal sektöründe de Üretim İthalat/İhracat yaptıklarını belirten Özbay, Türkiye’de üretimi olmayan medikal ürünlerinin üretimini yaptıklarını ifade etti.

 

           MÜSİAD Gebze Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kurt, MÜSİAD üyesi firmaların  istikrarlı büyümelerinin kendisi ve yönetimini memnun ettiğini, gururlandırdığını belirterek, katma değer üreten her firmanın yanında olduklarını dile getirerek, belirli basamaklardan sonra ister istemez her şirketin profesyonel yardıma ihtiyaç duyduğunu, iş dünyasının tecrübeli ve profesyonel şirketlerinin, şirket yöneticilerinin içinde bulunduğu, MÜSİAD'ın bunun için var olduğunu, büyümek isteyen her firmanın MÜSİAD camiasında yer alması gerektiğinin altını özellikle çizdi. MÜSİAD Gebze Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kurt'un, kendilerini ağırlamalarından dolayı, Takı Kuyumculuk ve Mücevharat firma sahibi, M.Ercan Özbay'a  teşekkür etmesinin ardından ziyaret sonlandırıldı.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki