“Mutluluğa Evet Dediler”

Çayırovanın Sevilen Siması Tanju Durdağ Hayatının İmzasını Attı. Genç Çifti Sevenleri Yalnız Bırakmadılar Muhteşem Düğünde Renkli Kareler Yaşandı.
19 Nisan 2015, Pazar - 10:57

Çayırova İlçemizin Sevilen Ailelerinden  Ertuğrul ve Durdağ Aileleri Düğün Töreninde Buluştu. Ayten – Salman Ertuğrul ailesinin güzel kızları Ayşe, ve Gülcan– İsmet Durdağ ailesinin yakışıklı oğulları Tanju ile dost ve sevenleri arasında Evliliğe  adımlarını attılar.

Çayırovanın sevilen simaları Salman Ertuğrul ve İsmet Durdağ düğün törenine katılan misafirleri ile yakından ilgilendiler. Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasimde çekilen yöresel halay eşliğinde doyasıya eğlendiler ve renkli kareler yaşandı. Düğün törenine katılan Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci genç çiftin nikahını kıydı ve bir ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundu. Nikah şahitleri AK parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç, gençlik kolları başkanı Kerem Coşkun, kadın kolları başkanı Av. Banu Çürüksulu Demir oldu genç çifte hediyelerini takdim ettiler.

İş ve Siyaset dünyasını buluşturan düğün

Çayırova Toprak 2 düğün sarayında gerçekleşen muhteşem düğüne bölgemizdeki çok sayıda iş adamları katıldı.  Dost ve Sevenleri Düğün töreninde  mutluluğa ilk adımlarını atan genç çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki