“Mutluluğa Yelken Açtılar”

“Mutluluğa Yelken Açtılar”
02 Ekim 2016, Pazar - 17:19

Çayırovanın Sevilen Siması Eski Atatürk Mahallesi Muhtarı Sabri İpek Oğlunu Evlendirdi. Genç Çifti Sevenleri Yalnız Bırakmadılar Muhteşem Düğünde Renkli Kareler Yaşandı.

Çayırova İlçemizin Sevilen Ailelerinden  Dilek ve İpek Aileleri Düğün Töreninde Buluştu. Perihan – Ali Dilek ailesinin güzel kızları Pelin ve Hanım – Sabri İpek ailesinin yakışıklı oğulları Serdar ile dost ve sevenleri arasında Evliliğe  adımlarını attılar.

ELAZIĞLILAR GÖRKEMLİ DÜĞÜNDE COŞTU

Çayırovanın sevilen siması Sabri İpek Oğlunun düğün törenine katılan misafirleri ile yakından ilgilendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasimde çekilen Elazığ yöresel halay eşliğinde doyasıya eğlendiler ve renkli kareler yaşandı. Düğün törenine Çayırova CHP Eski belediye meclis üyesi M. Ali Kaplan genç çifti yalnız bırakmadı. Kaplan, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundu

İŞ VE SİYASET DÜNYASINI BULUŞTURAN DÜĞÜN

Bölgemizin gözde düğün sarayı olan Çayırova Toprak düğün sarayında gerçekleşen muhteşem düğüne bölgemizdeki çok sayıda iş adamları katıldı.  Dost ve Sevenleri Düğün töreninde  mutluluğa ilk adımlarını atan genç çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki