Mutluluk için çalışıyoruz

25 Mart 2015, Çarşamba - 23:26

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı yatılı kurumların dernek başkanları ile Vali Hasan Basri Güzeloğlu bir araya geldi. Gerçekleşen toplantıda konuşan Güzeloğlu, “Bu kuruluşlarla çalışanların mutluluğu için çalışmaktayız” dedi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı yatılı kurumların dernek  başkanları tarafından yatırımlar hakkında Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’na bilgi verilen toplantının 30 dakikalık kısmı basına açık kalırken bu süre içersinde Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu bilgilendirmelerde bulundu. Valilik 100’üncü yıl toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya 13 dernek, 13 kuruluş ve 7 kaymakam katıldı. Vali Güzeloğlu’unun başkanlığını yaptığı toplantı, Kocaeli Huzurevi Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği Olcay Ilıcalı, Gölcük Huzurevi Destekleme ve Yaşatma Derneği Saime Türkmen, Dilovası Yaşlılarla Yardımlaşma ve Dayanışm Derneği Meral Altunlu, Darıca Yaşlılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Kudret Sekban, KASSEL Kamber Güler, Saraylı Çocuk Yuvası Nazime Gürel, Kocaeli Kimsesiz Çocukları Koruma Derneği İbrahim Sarı, Karamürsel Çocuk Sevenler Derneği Nuran Gençberk, Çayırova Sevgi Evleri Yardımlaşma Derneği Fikriye Çelik, Suadiye Sosyal Hizmetler Dilek Dinçol, Evnur Sandal, A.S.P. Gençlik ve Spor Kulübü Cihat Kaplan katılımıyla gerçekleşti.

 

YASAL DEĞİŞKLİKLER TAKDİRE ŞAYAN

Toplantının açılış konuşmasında Kocaeli Valisi Güzeloğlu “Sosyal politika devletin en önemli alanlarından biridir. İnsanların beklentilerini yerine getirmek devletin en önemli görevleri arasındadır. Her ferdine devlet kendisini hissettirmek durumundadır. Tüm birimlerimiz bu yönde çalışmaktadır.  Yasal alanda yapılan değişiklikler taktire şayandır. Özellikle sivil toplum kuruluşları tarafından hayata geçirilen derneklerin bizimle birlikte hareket etmesi çok önemlidir. İçten bir destek sağlamaktadırlar. Sorumluluk alarak hareket ediyorlar. Bizler büyük bir aileyiz. Sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirmeliyiz” ifadelerinde bulundu.

 

BİREYLER HAYATA TUTUNUYOR

Yapılması planlanan projeleri yerinde incelediğini belirten Güzeloğlu, “Göreve gelir gelmez kurumlarımızın durumlarını ve görev alan arkadaşlarımızı yerinde ziyaret ederek şartları yerinde gördük. Kuruluşlarımızın yerlerini görmenin yanı sıra hizmetlerini yerinde inceledik. Yapılması planlanan projeleri yerinde inceledik. Bu kurumlarımızda bulunan bütün bireylerimizin mutlu olduğunu görmek bizleri sevindirmektedir. Bu bireylerimiz hayata tutunmaktadır” dedi.

 

MUTLULUK İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ

Mutluluk dağıtmak için çalıştıklarını vurgulayan Güzeloğlu, “İnsanları mutluluğu sadece binalar değildir. Sıcak ilginin, içten bir selamın büyük desteği vardır. Bunu eksik bıraktığımız zaman her şey eksik kalır. Bu kuruluşlarda çalışanların mutluluğu için çalışmaktayız. Beklentileri karşılamalıyız. İşbirlikleri ile mutluluk artmaktadır. Genel değerlendirme ve sizlerin önerilerini dinlemek üzere buraya geldik. İyinin her zaman daha iyisidir vardır” şeklinde konuştu.


 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki