Ne erken unuttunuz 15 Temmuz’u

Ne erken unuttunuz 15 Temmuz’u
03 Eylül 2016, Cumartesi - 12:26

Daha üzerinden aylar geçmedi, ülkenin şah damarına ihanet eden hainlerin üzerimize bomba yağdırdıkları günlerin…

Nedir bu hırsınız?

Nedir bu aymazlıklarınızın adı?

Halk hala hain kalkışmanın izlerini üzerinden atmamışken, ülkemiz Yedi düvele kafa tutmaya çalışırken sahi nedir bu hırsınız. Devletimiz hainlere karşı ülkeyi korumaya gayret gösterirken, sizlerin bu makam hırsı, bu mal, mülk edinme hırsı aymazca ve hayasızca bir tutum değilmidir ?

Sahi ne erken unuttunuz; Şehit Öemer Halis Demir’leri?

 Diğelimki kendinizden utanmıyorsunuz,halktanda hiç ar etmiyorsunuz  peki hiçmi bu aziz şehitlerin ruhlarından utanmazsınız?

Hiçmi bürgün evlatlarınızın yüzüne bakarken utanmayacaksınız?

Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ı dinliyorum;15 Temmuz da bu aziz millet bizleri,sizleri kurtardı işimizi gördü diyor, Şimdi bu aziz insanlarımızın işlerini görme zamanı bizde diyor.Peki partinin lideri ve ülkenin başbakanından da mı hiç utanmanız sıkılmanız yok, Nedir bu bir birinizi yok etme savaşlarınız?

Bugüne kadar hiç biriniz kendi kimlik ve kişiliğinizle makam kazanmadınız, milletin Sayın Cumhurbaşkanına olan sevgisi ve teveccühü sayesinde makam, mevki sahibi oldunuz, peki nedir bu kibirleriniz, millete tepeden bakma halleriniz?

Adam kayırma, kollama hallerinizi yeteri kadar bilmeyen yok, peki hiç mi adalet kelimesini literatürlerinize sokamadınız, Adalet denilince neden hep yüzünüz kızarıyor?

15 Temmuz gecesi ülkenin var olma, yok olma gecesidir, bunu hala idrak edemediniz. Hala kendi bildiğinizi okumaya devam ediyorsunuz, ülke resmen bağımsızlık mücadelesi verirken siz şelfi yapmanın derdindeydiniz.

Cumhurbaşkanı  sayın Erdoğan ve başbakan  sayın Yıldırım samimi bir şekilde FETÖ ve diğer terör örgütlerini yok etme mücadelesi  vermeye çalışırken sizler hala torpili olanların işlerini görmekle meşgulsünüz

Biz sizlerin yaptıklarınızı net şekilde görüyor ve gözlüyoruz

Şunu bilmenizde fayda var

Bu ülke bu cendereden Allah’ın izniyle çıkacaktır. Devletimiz Allah’ın izniyle bu şer güçlerinin üstesinden gelecektir.

Bir kez daha sizleri dostane şekilde ikaz etmek bizlerin vatandaşlık görevi,15 Temmuz’u mal, mülk ve makam uğruna unutmuş olabilirsiniz, Adaleti rafa kaldırmışta olabilirsiniz, vatandaşların gözlerine baka baka yalanda söyleyip kandırabilir, hatta O oturduğunuz koltuklarda ömrünüzün sonuna kadar oturabilirsiniz bizler için emin olun hiçbir sorun yok…

AMA ŞUNU UNUTMAYIN, ALLAH YARINA BIRAKIR, YANINIZA BIRAKMAZ 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki