Nisan Ayı Meclisinden Sağlık Atağı

02 Nisan 2015, Perşembe - 13:30

 

Çayırova Nisan Ayı Meclisi Yoğun Bir Tempoda Gerçekleşti.

CHP’li meclis üyeleri yazılı bir önerge sunarak Emek ve İnönü mahalleri için yapılan 600 milyar TL harcama nereye gitti bu paranın akıbete hakkında yazılı önerge sundu. Başkan Demirci yaptığı açıklamada bu ödenen para bizim zamanda olmadığını ve 350 TL olduğunu projeye verilen ücret olduğunu belirtti. Başkan Demirci bizde gizli saklı hiçbir olmadığı belirterek Şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile hizmet yoluna devam ettiklerini belirtti.

SP Ali Uçar, Çayırovanın Kanayan Yarası Hastane Şart

SP Ali Uçar konuşmasında Sayın Belediye başkanı Şevki Demirciye yapılan Tehdit’i ve araçlara kim zarar verdiyse kınıyorum diyerek sözlerine başladı. Uçar, imar ve tadilatları kişiye özel olmasın adaletli bir şekilde sürmesinden yanayız dedi. 1 yıl boyunca hiç sesimiz, çıkartmadık diyerek, Çayırovanın kanayan yarası olan hastanemiz yok dar gelirli bir vatandaşımız gecenin bir yarısında hastalansa çocuğu rahatsızlansa 110 bin nüfuslu ilçede gideceği hiçbir sağlık yeri yok diyerek acilen bir hastaneye ihtiyaç olduğunu sözleri ile noktaladı.

Başkan Demirci, Hastane Hamlemizi Yakında yapıyoruz

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci yaptığı açıklamada  Saadet partisi meclis üyesi Ali Uçar’a hak verdiğini belirterek, acilen hastane hamlemizi yakın bir zamanda halkımız ile paylaşacağız. Çok yakında Toplum sağlık merkezimizde artık gece saat 11.00 kadar açık olarak Doktor ve hemşirelerimiz hasta kabulüne başlayacaktır dedi.

Tansiyonun Yerinde Durmadığı Bir Meclis Gerçekleşti.

Nisan ayı meclisinde yoğun bir tempo yaşandı muhalefet yapılan hizmetlerin takipçisi olacaklarını dile getirerek,yapılan harcamalar hakkında görüşlerini belirtti. Adaletli bir şekilde yapılan harcamalar olsun diyerek iktidara yüklendi. Başkan Demirci yaptığı açıklamalarda hizmet atağımız sürecektir diyerek, Çayırova’da yaptıkları altyapı çalışmaları yapacakları semt konakları, okul, otogar, hastane, yol, çalışmaları hakkında bilgiler sundu mecliste ortak hareket ederek başarıyı birlikte halkımız ile paylaşalım dedi. 2015 yılı Çayırova için dolu dolu geçecektir ben bu koltuğa oturmak için gelmedim, halkıma yapacağım hizmetler sonrası onların duasını alarak huzur içinde yaşayacağım dedi.

Nisan Meclisine Katılım Yoğun Oldu

Çayırova Nisan ayı meclisine katılım yoğun oldu AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç, MHP ilçe başkanı Fatih Kartal, AK Parti gençlik kolları başkanı Kerem Çoşkun, AK Parti Kocaeli il yöneticisi Ayşin Balcılar, CHP Çayırova kadın kolları başkanı Türkkan Kılıç, STK Başkan ve yöneticileri, çok sayıda vatandaşlar meclisi takip ettiler. Bir sonraki Mayıs ayı meclisi Mayıs ayı ilk haftasında gerçekleşecek.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki