Öğrencilerden askere tebrik kartı

11 Ocak 2016, Pazartesi - 12:31

Özel Gebze Eğitim Kurumları öğrencileri Hakkâri’de görev yapan Otluca Dağ Komando askerlerimizin yeni yılını tebrik kartlarıyla kutladı.

Okul Müdürü Nevin Aslan, “Bu güzel projede yer alan, çaba gösteren bütün öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve desteklerini esirgemeyen velilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Özel Gebze Eğitim Kurumları öğrencileri Hakkâri’de görev yapan Otluca Dağ Komando askerlerimizin yeni yılını tebrik kartlarıyla kutladı. Mehmetçiğe gönderilen yeni yıl kartları 31 Aralık 2015 gecesi askerlerimize ulaştırılmıştır.

Okul Müdürü Nevin Aslan şunları söyledi,  “Bu çalışmayla ülkemizin güvenliğini sağlayan, bizlerin, çocuklarımızın huzurlu ortamda yaşamaları için büyük mücadele veren askerlerimizin yanlarında olduğumuzu hissettirmek bize ayrı bir mutluluk vermiştir. Bu güzel projede yer alan, çaba gösteren bütün öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve desteklerini esirgemeyen velilerimize teşekkür ediyoruz.”

MEKTUPLAR DUYGU YÜKLÜYDÜ

Yeni yıl kartlarını gönderen Özel Gebze Eğitim Kurumları ayrıca kurum idareci ve öğretmenlerinin de hazırlamış olduğu mektup oldukça duygu yüklüydü:

“Çok Değerli Askerlerimiz, bizler burada huzur içinde ders anlatabiliyorsak eğer, yaşamımızı güven içinde sürdürebiliyorsak bunlar hep sizlerin sayesinde. Askerlik gibi kutsal bir vazifeyi en anlamlı şekilde yerine getiriyorsunuz. Varlığınız bize güvence veriyor.

Kahraman Türk Askeri! Sizlere göndermiş olduğumuz iyi dilekler ve dualarla dolu yılbaşı kartlarımız sadece bir grup öğrencinin elinden değil, bir milletin yüreğinden kopup gelmiştir. Kalplerimiz daima sizinle atacaktır…”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki