Öğrencilerin Tercihi Sınav Lisesi

01 Mart 2015, Pazar - 00:48

Çayırova’da Eğitimde Yaptığı başarılı çalışmalar ile gençlerimizin eğitim öncülüğünü gerçekleştiren yeni ismi ile aynı hizmet binasında eğitime Sınav Lisesi olarak Hafta Sonu Gerçekleşen Ücretsiz Sınava Öğrenciler Yoğun İlgi Gösterdiler.

Öğrencilerden Ücretsiz Sınava Yoğun İlgi

Çayırova’nın tek özel dershanesi Sınav Dergisi Dershaneleri, artık Çayırova Sınav Lisesi olarak eğitime yine eskisi gibi başarılarına kaldığı yerden devam ediyor. Deneyimli eğitim kadrosu ile hafta sonu 8.9.10.11 sınıflara ücretsiz DBS sınavları ücretsiz gerçekleşti. Çayırova Sınav Lisesi şubesinde Kayıtta avantaj sağlayan düzey belirleme sınavı öğrencilere deneyimli eğitim kadrosu ile ücretsiz olarak verildi velilerin yoğun ilgi gösterdiği ücretsiz sınavda yerlerini aldılar Sınav Lisesi öğretmenleri veliler için ayrıca seminer düzenlediler. Sınav Lisesi Çayırova şubesi yaptıkları açıklamada eğer yavrunuz ileride başarılı bir eğitim ile yoluna ilerleyecekse tercihiniz Çayırova Sınav olsun dediler.

Eğitimde Temel Dönüşüm Heyecanı Yaşandı

Çayırova Sına Lisesi rehber öğretmeni Rahmi Arı Sınav için gelen öğrenci velilerine seminer düzenlendi; 2015 – 2016 eğitim öğretim sezonunda değişen dersane yönetmenliği ile ilgili gerek öğrencilere geren velilere sistem ile ilgili bilgi sunumu gerçekleştirdi. Yapılan sınav sonuçlarına göre öğrencilere çeşitli burslar verilecektir dedi, önümüzdeki sezon lise olarak devam edeceklerini erken kayıt döneminin başladığını belirterek konferansa katılan velileri bilgilendirdi.

Çayırova Sınav Hedefe İlerliyor

SBS' Sınavlarında elde ettikleri başarılara yenilerini eklemek için “Eğitimde Temel Dönüşüm” hafta sonu ücretsiz Sınav heyecanı yaşandı. Çayırova’da öğretimde geleneksel başarısını da devam ettiriyor. Eğitim yönünde önemli gelişmelere sahne olan Sınav Çayırova olarak veliler ve öğrenciler tarafından çok sevilen beğenilen bir eğitim anlayışı sergiliyor. Ücretsiz sınava katılan Tüm Sınav Lisesi öğrencileri kutladı her zaman çıtasını daha yükseklere çıkaracağını ifade ettiler. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki