Öğüt, Koç ile ev ziyaretleri ve halk toplantısı yaptı

ÖĞÜT, “KOÇ VE TARHAN’A VERİLEN OY BANA VERİLEN OY DEMEKTİR”CHP Ardahan milletvekili, Gebzeli işadamı Ensar Öğüt, seçim çalışmaları kapsamında Çayırova’da Belediye başkan adayı Timur Koç ile birlikte ev ziyaretleri yapıp Serhatspor kulübü lokalinde hemşehrileri ile toplantı yaptı. Toplantıda, Koç, projelerini anlatırken, Öğüt ise, Büyükşehir Belediye başkan Adayı Tahsin Tarhan ve Koç’a destek istedi.
20 Ocak 2014, Pazartesi - 16:09

TARHAN VE KOÇ’A ÖVGÜ

Öğüt ve Koç, iİlk olarak Çayırova’da kalabalık bir aileyi ziyaret ettiler.  Koç,  Çayırova için düşündüğü hizmetleri anlatıp destek istedi. Öğüt ise, yakından tanıdığı aileden Koç’a oy istedi.  Aile büyükleri Koç’u geçmişten beri tanıdıklarını ve  sevip saydıklarını ifade etti. Öğüt, Koç’a da Tahsin Tarhan’a da kefilim”dedi.

Ensar Öğüt ve Timur Koç, bir dizi vatandaş görüşmelerinden sonra Serhatspor Kulübünde vatandaşlarla buluştu.  Toplantıya  CHP İlçe Başkanı  Rasim Meriç, Yönetim Kurulu üyesi  Murat Baykara,  Kars Ardahan Iğdır dernek başkanı Bedir Bıldır,  Köy dernek başkanları, Belediye  Meclis üyesi Mehmet Ali Kaplan, meclis üyesi Aday adayları Adem Kılıç, Oruç Gökbulak, Savaş Ata Durak ve Hüseyin Tarakçı  da katıldı.

Serhat Spor kulubü Başkanı  Sefa Düğün’ün hoş geldin konuşmasının ardından söz alan CHP Belediye Başkan Adayı Timur Koç, projelerini tek tek anlattı.

NELER YAPILACAK?

Koç konuşmasında, “Sınır haksızlığına son verip, ilçemizi denize kavuşturacağız. İlçe olmamıza rağmen Şehirlerarası terminalimiz yok. Bu sorunu çözeceğiz. Çöp konteynerlerini yer alına alacağız. Nikah salonları yapacağız. Şekerpınar’a ek belediye binası, Çayırova’ya Kaymakamlık binası yapıp bakanlığa önereceğiz. Uluslararası Fuar merkezi, tem teşekküllü spor tesisleri, Fatih Caddesine 3 adet katlı otopark, emekli dinlenme evleri, özel konut projeleri, tıp merkezleri yapacağız.  Kent meydanı, Çocuk eğlenme köyü, sabit semt pazarları yapacağız. Sağlığa önem verdiğimizden ambulans helikopter alacağız”dedi. Projelerini tek tek ve ayrıntılı olarak anlatan Koç’un projelerinin oldukça ilgi çektiği görüldü.

BEN KEFİLİM

Toplantıda alkışlar arasında konuşan Ensar Öğüt ise, önce ülke gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.  Tüm hemşehrilerinden Çayırova’da Timur Koç’a, Büyükşehirde ise Tahsin Tarhan’a destek vermelerini istedi. Koç’un projelerinden övgüyle bahseden Öğüt, bu iki adayımız seçilirse, beni fahri başkanınız olarak kabul edin. Onlara vereceğiniz oy bana verilmiş oylardır. Firesiz destek istiyorum. Seçim sonrası hizmet için  verilen sözler yerine getirilmezse, benim yakama yapışın”dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki