Okur Gebze Mahalle Başkanları ile bir araya geldi

10 Şubat 2015, Salı - 15:06

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber Gebze Mahalle Başkanlarıyla istişare toplantısında bir araya geldiler. 

 

Milletvekili Mehmet Ali Okur istişare toplantısında mahalle başkanlarına hitaben yapmış olduğu konuşmada şunları ifade etti: "AK Parti her seçimde milletimizin desteği ile oyunu artırmıştır. Bu başarının arkasındaki gizli kahramanlar mahalle başkanları ve teşkilat üyeleridir. Mahalle başkanlarımız her zaman bizlerin gözü, kulağı, eli, ayağı olmuşlardır. Hem ülkemizin, hem ilimizin hem de ilçemizin yönetimlerinde mahalle teşkilatları çok önem taşıyor. Vazifelerimizi doğru yaparsak başarılı olmaya da devam ederiz. Her zaman mahalle teşkilatlarımızın yanındayız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. Çünkü biz bir aileyiz ve ekibiz. 

 

Mahalle teşkilatlarımızın en öncelikli görevi mahallelerinde olan her türlü sorun, problem ne varsa bunları bize bildirmeleridir. Bunları mahalledeki teşkilatlarımızın takip etmesi gerekiyor. Bu sorunlar bizlere iletildiği zaman çözümü noktasında da bizler gerekeni yaparız. Mahallelerden gelen her türlü talebi değerlendiriyoruz. Elimizden geldiği kadarıyla kısa zamanda da sorunları çözmeye çalışıyoruz. Bu yüzden mahalle başkanlarımızın mahallelerinde etkin bir şekilde çalışmalarını kendilerinden istiyoruz" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki