ÖNCE KALİTE

Kale yapı inşaat yönetim kurulu başkanı Hüseyin Kalecoş Gazetemize inşaat sektörü ve piyasalar hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.
06 Şubat 2014, Perşembe - 16:14

Son yıllarda büyük bir inşaat hamlesinin başladığı bölgemizde projeler üreten Kale İnşaat Yapı dev firmalarla yarışır hale geldi.

Kişi başına düşen milli geliri ve bölgedeki nüfusun artış ağırlığı düşünüldüğünde sabit gelirli ve iş güvencesi olan nüfusun yoğunlukta olmasının bölgedeki konut piyasasını güçlü kılan temel etkenler arasında geliyor. Bölgede uzun süreden beri inşaat malzemeleri satışı noktasında marka olan Kale Yapı, konut üretimi konusunda da büyük projelere imza atarak sektörde kendisine büyük pay edindi.

  Son yıllarda inşaatta önemli bir atağa kalkan ve dev projelere ev sahipliği yapmaya başlayan kale yapı bu başarısını nasıl elde etti.?

Bizler iş hayatımıza aile şirketi olarak başladık. Şunu biliyoruz ki, siz yaptığınız işlerde başarılı olmak istiyorsanız ilk önce insana yatırım yapmalısınız. Şuana kadar yaptığımız hiçbir ticari faaliyetimizde hiçbir müşterimizi yanıltan olmadık. Her ne iş yaparsanız yapın önce insan odaklı olmalı. Yaptığınız işlerde önce kalite, kaliteden ödün verirseniz kesinlikle başarılı olamazsınız.

500 yakın daire teslim ettik.

Bölgenin hızlı göç aldığını söyleyen Kalecoş,sözlerine şöyle devam etti. Özellikle son yıllarda Kocaeli’nin batı yakası hızlı bir şekilde göç alıyor. Dolayısıyla konut talebi ortaya çıkıyor. Şuana kadar Maltepe,Kartal,Pendik,Tuzla,Çayırova,Darıca ve Gebze bölgelerimizde birçok konutu yaparak ihtiyaç sahibi müşterilerimizi daire sahibi yaptık.

Önce kalite ilkemizden hiç ödün vermedik, inşallah bundan sonraki yatırımlarımızda da ilkelerimizden ödün vermeden sektörümüzde ilerlemeye devam edeceğiz, diyerek kendilerine olan güvene laik olmaya çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki