Ordulular Derneğinden Ziyaret

19 Mart 2015, Perşembe - 11:54

 

Çayırova Ordulular Derneği Başkanı Ramazan Demir ve Yönetimi Gazetemize Nezaket Ziyareti Gerçekleştirdiler.

Çayırova Ordulular  derneği başkanlığına seçilen Ramazan Demir ve yönetim kurulu üyeleri,Gazetemiz imtiyaz sahibi Macit Kardeş’i ziyaret ederek bir süre fikir alışverişinde bulundular.

2015 yılında yapacakları kültürel etkinlikler ve çalışmalar hakkında Kardeşle fikir alış verişinde bulunan Demir ve yönetimi çıtayı daha yükselteceklerini belirtti.

Başkan Demir gazetemize yaptıkları açıklamada artık seçim bitti, dostça bir süreç yaşadık, bizle beraber başkanlığa aday olan kardeşlerimize de  gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum. Seçim bitti şimdi  Besmele çektik, artık yeni bir sayfa açarak yapacağımız çalışmaları ile başarı çıtasını daha yükseğe çıkartacağız diyerek sözlerine şöyle devam etti. Yeni göreve gelen ekibim ile güç birliği yaparak yolumuza devam edeceğiz. 

Gazetemiz imtiyaz sahibi Macit Kardeş yeni göreve seçilen Başkan Ramazan Demir ve yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. belirtti.Ziyarette ,Çayırova Ordulular dernek başkanı Ramazan Demir’e, yönetim kurulu üyeleri, Osman Türk, Hayrettin Sırtbaş, Ahmet Güler, İsa Kabakkaya hazır bulundular.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki