Ordululardan Geleneksel Piknik Şöleni

Çayırova Ordulular Derneği Hafta Sonu Kuştepe Piknik Alanında Yağan Yağmura Rağmen Gerçekleşen Piknik Şöleninde Ordulularda Büyük Bir Buluşmanın Heyecanına ortak oldular.
22 Mayıs 2016, Pazar - 19:45

ORDULAR PİKNİK ŞÖLENİNE YOĞUN İLGİ

Hafta sonu Çayırova Ordulular Kuştepe piknik alanında gerçekleşen büyük buluşmada günün yorgunluğunu bir arada attılar renkli karelerin yaşandığı büyük buluşmada Çayırova Ordulular dernek başkanı Ramazan Demir ve yönetimin öncülüğünde hemşerilerini ağırladılar. Oldukça yoğun bir katılım ile gerçekleşen buluşmada dernek yöneticileri yoğun bir çaba sarf ettiler. Piknik şöleninde doyasıya eğlendiler.

KUŞTEPEDE ÇAYIROVA ORDULULAR RÜZGÂRI ESTİ

Çayırova Ordulular Derneği Geleneksel Piknik şöleni programına STK başkanları ve çok sayıda Ordulular piknik şöleninde yerlerini aldılar. Kuştepe piknik alanında gerçekleşecek olan büyük buluşmada Ordulu sanatçılar piknik şöleninde okudukları Ordu yöresi türküleri ile ayrı bir renk kattılar. Program sabah 10.00 start aldı protokol konuşmaları sürpriz sanatçılar, yarışmalar, çekilişler, sürpriz hediyeler ile doyasıya bir gün geçirmenin mutluluğunu bir arada yaşadılar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki