Ordululardan Güç Birliği

Çayırova Ordulular Derneği’nin Gerçekleşen Onur Gecesi Kebap Diyarında Gerçekleşti Ordulular Buluşmada Birlik Ve Beraberlik Mesajları Verdi.
16 Ocak 2016, Cumartesi - 17:09

Çayırova Ordulular Dernek Başkanı Ramazan Demir Gerçekleşen Buluşmada Hemşerilerim İle Birlikte Olmaktan Gurur Duyduğunu Belirtti.

ÇAYIROVA ORDULULARDAN GÖRKEMLİ BULUŞMA

Açılış konuşmasını gerçekleştiren başkan Demir, Gerçekleşen programda bugüne kadar derneğimize yaptıkları katkılardan dolayı hemşerilerimizi dostlarımızı ağırlamak bizlere onur vermektedir diyerek, 2016 yılında yapacağımız kültürel etkinlikler ile yeniden Çayırova Ordulular Derneği olarak başarıya imza atacaklarını belirtti. Çayırova Ordulular Derneği’nin yönetimi olarak Çayırova’ya artı değer kazandırmak amacıyla çıktığımız yolda önemli aşama ve mesafeler kat ettik. Çayırova’da önemli bir nüfusa sahip olan Orduluların kendi aralarındaki dayanışma ve desteklenmelerinin yanı sıra ilçeyle ve ilçe nüfusu ile birbirine daha fazla adapte olmasını sağlayacak çalışmalarımız her geçen gün daha fazla sonuç vermeye başladı. Kendi öz benliğimiz ve kimliğimizden, değerlerimiz ve kültürümüzden taviz vermeden Çayırovalı kimliğinin oturması yönünde gerek dernek yönetimi, gerekse dernek camiası olarak elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalıştığımızdan, daha fazlasını yapacağımızdan kimsenin şüphe etmemesini istiyorum dedi. Başkan Demir derneğin tüm çalışmalarını birlikte sürdürdüklerini belirtip, “Yönetimime güveniyorum. Hep birlikte daha pek çok güzel icraata imza atacağız” dedi.

ONUR GECESİNDE YERLERİNİ ALDILAR

Şekerpınar Kebap diyarında gerçekleşen programa Çayırova Ordulular dernek başkanı Ramazan Demir ve yöneticileri, Gebze Teknik Üniversitesi Prof. Adem Keskin, Eski  MHP Dilovası belediye başkanı Musa Kahraman, AK parti Çayırova belediye meclis üyesi Mehmet Zeyneloğlu, Eski Çayıroca CHP ilçe yöneticisi Osman Türk, Çayırovanın sevilen siması İsa Bacacı hoca gerçekleşen programda kısa konuşma yaparak birlik ve beraberlik mesajları altında gerçekleşti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki