Osmangazi Köprüsü'nde dev iftar

Osmangazi Köprüsü'nde dev iftar
30 Haziran 2016, Perşembe - 21:29

Osmangazi Köprüsü'nün açılışının ardından Dilovası ayağının altında Belde Limanı tesislerinde 10 bin kişilik iftar sofrası kuruldu, 5 bin kişiyle de kumanya dağıtıldı.

Tarihi açılışa tanıklık etmek için binlerce kişi Dilovası’na akın etti. AK Parti’nin ilimizdeki ilçe teşkilatları ve belediyelerle temas kuran vatandaşlar için otobüsler kaldırıldı.

 Törene katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte eşi Emine Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, eşi Semiha Yıldırım, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş, Nurettin Canikli ve Mehmet Şimşek, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ilçe belediye başkanları, milletvekilleri ve vatandaşlar konuşmaların ardından hep birlikte Osmangazi Köprüsü'nün altında iftar yaptı. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki