Otogar esnafı rahatlayacak

04 Mart 2015, Çarşamba - 23:04

Kocaeli Otogar Yazıhane ve Otobüs İşletmecileri Derneği, tüm otogar esnafını kapsayacak olan KOTEB için yapılanma çalışmalarına ara vermeden devam ediyor

Kocaeli Otogar Yazıhane ve Otobüs İşletmecileri Derneği, tüm otogar esnafını kapsayacak olan KOTEB için yapılanma çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sadece yazıhane sahipleri değil otogarda esnaflık yapan her işletmeye öncelikle maddi anlamda destek sağlayacak olan ve 22 üyesi bulunan şirket 30 üyeye ulaşınca yapılanmasını tamamlayarak kongresini gerçekleştirecek. KOTO toplantı salonunda dernek başkanı Fevzi Satır’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda şirketin kuruluşunu tamamlamasının ardından hangi konulara eğileceği tartışıldı.

 
KENDİMİZ KESECEĞİZ
KOTEB geçici başkanı Zafer Alayoğlu, otogarda yazıhanelerde dışında başka işletmelerinde bulunduğunu belirterek, “Büyük sivil toplum kuruluşlarının, büyük kulüplerin ticari birliktelik yaptığını görüyoruz. Ankara, İstanbul, Bursa gibi şehirler kendi illeri dışına çıkmış başka illerde ticaret yapmaya başladılar. Otogar esnafı olarak askerliğini yapmış, vergisini ödeyen insanlarız. Kimsenin kapısında köle olmayız. Kendi göbek bağımızı kendimiz keseceğiz” dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki