Özdağ: Bu toprakların bedeli ağır Bu bedeli ‘birlikte’ ödeyebiliriz

14 Ekim 2015, Çarşamba - 13:11

AK Parti’nin Gebze’de ‘birlik, beraberlik ve kardeşlik’ temasıyla düzenlenecek olan ‘Büyük Kocaeli Mitingi’ne davet için gelen AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ı ağırlayan Başkan Özdağ, “Keşke bu mitingleri tüm partiler birlikte yapabilse. Çünkü bu toprakların, Türkiye’nin kirası, bedeli çok ağır. Bu bedeli de yalnızca birlikte, yekvücut olarak ödeyebiliriz” dedi.Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve yönetimini ağırladı. Kocaeli Ticaret Odası yönetim kurulu ve meclis üyelerinin de yer aldığı ziyarette İl Başkanı Ceyhan, 16 Ekim 2015 Cuma günü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımlarıyla ‘birlik, beraberlik, kardeşlik’ temasıyla Gebze’de düzenlenecekleri ‘Büyük Türkiye Mitingi’nin davetiyesini takdim etti.

‘KUCAKLAŞMAYA İHTİYACIMIZ VAR’

Ankara’da meydana gelen saldırıda yaşamını yitiren vatandaşlara Allah’tan rahmet, hastanede tedavi gören vatandaşlara ise şifa dileyerek, konuklarına hitaben bir konuşma gerçekleştiren Başkan Özdağ, “AK Parti’nin davetlerini yüz yüze gerçekleştirme geleneği bizlere verdiği önemi gösteriyor. Bunun için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Gebze’de düzenlenecek olan miting kamuoyundan takip ettiğimiz üzere, parti mitingi gibi değil, üst birliğimiz TOBB’un da düzenlediği gibi ‘teröre hayır, kardeşliğe evet’ formatında olacak. Gönül istiyor ki, bu mitingleri tüm siyasi partiler hep birlikte gerçekleştirsin, yarın birbirileriyle kucaklaşamayacak kadar sertleşmesin. Çünkü bu ülkenin kucaklaşmaya ihtiyacı var. Hani bir söz var ya ‘Bizim bizden başka dostumuz yok’ diye. Çok doğru. Çünkü bu coğrafyanın bedeli, bu toprakların kirası çok ağır. Bu bedeli de yalnızca birlikte, yekvücut olarak, kol kola ödeyebiliriz. Mitinginizin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

HEM DAVET HEM DEĞERLENDİRME

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ise konuşmasında, “7 Haziran seçimlerinden sonra Türkiye’nin içine sokulmak istenen terör saldırılarının sonuncusunu Ankara’da yaşadık. Tüm vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyorum. 1 Kasım’da seçime gidiyoruz. Partilerin en önemli organizasyonları da mitinglerdir. Yaşanan olaydan dolayı 3 günlük yas ilan edildi. Biz de mitingimizi Cuma günü yapacağız. Bu, birlik ve kardeşlik mitingi olacak. Kentimizin STK’larını önemsediğimiz için 7 Haziranda  yaptığımız gibi mitinglerimize onları da davet etmek istedik.  Bu vesile ile gündemi değerlendirmek istedik” ifadelerine yer verdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki