Gebzeli Gülhan Kılınç tarafından 5 yıl önce çatı katında kurulan, şimdi ise 12 ülkeye ihracat yapan toplu ve kişiye özel dikim ve kostüm firması Sirius Kids, Gebzelilerden gelen yoğun istek üzerine showroom mağazasını açıyor.

ÇATI KATINDA KURULDU, 12 ÜLKEYE İHRACAT YAPIYOR

5 yıl önce eşi ve çocuklarının desteği ile birlikte başladığı özel kotsum ve dikimler ile kısa sürede Gebze’de ardından İstanbul ve yurt dışında oldukça beğenilen Sirius Kids, Irak, Afganistan, Kenya, Mısır, Cezayir, Lübnan, Dubai, Rusya, Almanya, Kamboçya, Kanada, Hollanda gibi ülkelere ihracat yaparak sektöründe önemli bir yere sahip oldu. İstanbul Laleli ve Aksaray’da toplu satışlar yapan Sirius Kids’in sahibi Gülhan Kılınç, yakında Türkiye genelinde ve Almanya’da şubeler açmayı hedefliyor.

SHOWROOM MAĞAZASINI AÇIYOR

Çatı katında ailesinin desteği ile Başlayan Gülhan Kılınç, şimdilerde 3 katlı atölyesi ile üretimlerini sürdürüyor. Gebzelilerin yoğun isteği ile showroom mağazasını yarın hizmete açacak olan Kılınç’ı ayrı bir heyecan sardı.Yenikent Mahallesi Issıkgöl Caddesi No:172 (Gebze Şehitler Mezarlığı karşısında) yarın yapılacak açılış için son hazırlıklarını yapan Kılınç, görkemli bir açılış yapmak istiyor.

ÖZEL GÜNLERİNİZİN ADRESİ OLACAK

Sirius Kids’te İmalattan toptan ve perakende çocuk abiye, Anne-kız, Anne-oğul ve Baba-kız, Baba-oğul kombinleri, mezuniyet kıyafetleri, yıl sonu gösteri kıyafetleri, kostüm, mevlüt setleri, kişiye özel dikimlerle birlikte özel günlerinizin tek adresi olmayı hedefliyor.   
--