~~Özel Seymen Eğitim Kurumları, Darıca Ayşe Seymen Yerleşkesi, Okul Aile Birliğimizin düzenlediği Dünya Emekçi Kadınlar Günü yemeği, tüm kadınların kendini mutlu hissettiği ve çevreye birliktelik mesajı verdikleri güzel bir geceye dönüştü. Seymen Ailesi’ nin  en çok kadın istihdam eden kurum olma özelliği de bu güne verilen önemin somut göstergesi oldu. Edebiyat Öğretmeni Sayın Halide Çakmak’ın açılış konuşması ile başlayan yemek, Okul Aile Birliği Başkanı Sayın Aylin Acak’ın konuşması ile devam etti . Okul Aile Birliği Başkanımız, konuşmasında tarihten örnekler vererek kadının ne kadar önemli olduğunu tüm katılımcılara hissettirdi. Bu konuşmanın ardından kürsüye davet edilen Kurucu Temsilcimiz Sayın Hamiyet Satı’nın günün anlamı ve önemine ilişkin konuşması, dinleyicilere duygulu anlar yaşattı. Yaşamın ve tüm güzelliklerin bir anadan başladığını belirterek yaşanılır bir dünya için bireylerin gelişmesinde yetişmesinde kadınların ne kadar önemli olduğunu vurgulayan Sayın Hamiyet Satı, kadının yaşam zincirindeki önemini de vurgulamış oldu. Sadece okul velileriyle sınırları kalmayan yemek, çevredeki birçok bayanın tanışmasına ve yaşanılır bir dünya için entelektüel bir sohbet ortamı oluşmasına öncülük etti.
Akademik ve sosyal anlamdaki başarılarıyla çevreye örnek olan Seymen Ailesi, en çok kadın istihdam eden kurum olma özelliğini korumaktadır. Okul Aile Birliğimizin içtenlikle ve kusursuz olarak organize ettiği Dünya Kadınlar Günü yemeğiyle de çevresine kadın penceresinden en güzel mesajı verdi. Sevgi ve saygı dolu yemek, okul aile birliğimizin düzenleyeceği diğer etkinliklerin de habercisi oldu...
Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Aylin Acak, Başkan Yardımcımız Sayın Rabia Güven ve Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Benan Kösali ve Sayın Saime Yalız başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.