Özmen, Çanakkale’ye uğurladı

06 Haziran 2015, Cumartesi - 10:44

Çayırova Mahallesi Muhtarı Ermiş Özmen, Çanakkale” projesi kapsamında düzenlenen Çanakkale şehitliği gezisi için Çayırova mahalle sakinlerini ve gençleri Çanakkale gezisine uğurladı.

 

Özmen, Etkinliklerimiz Sürecek

Çayırova mahallesi muhtarı Ermiş Özmen gazetemize yaptığı açıklamada Çanakkale destanının 100. Yılında Çanakkale Şehitliği gezisi imkanı sunan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirciye ayrıca teşekkürlerini sundu. Çanakkale Destanının gençler tarafından iyi bilinmesi ve anlaşılması gerektiğini ifade eden Özmen, gençler ve aileleri ile gezi öncesi sohbet etti.

 

Özmen, Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum

Çayırova Muhtarlığı hizmet binası önünde toplanan gezi kafilesini ziyaretinde Çanakkale destanının yeryüzünde eşi benzeri olmayan bir destan olduğunu belirten Özmen, “Şanlı destanın 100. Yılını kutluyoruz. Belediye ve Çayırova Mahallesi muhtarlığı işbirliği içerisinde bu destanın yaşandığı Çanakkale’ye vatandaşlarımızı ve gençlerimizi gönderiyoruz. Gençlerimizin Çanakkale’yi iyi anlaması ve tarihi iyi bilmesi adına şanlı destanın yaşandığı topraklarda gençlerimizi şehitlerimiz ile buluşturuyoruz” dedi. Sözlerini Çanakkale şehitlerini anarak sürdüren başkan Özmen, “Çanakkale bizim için çok önemli bir dönüm noktası olmuştur. Yüzbinlerce şehit verdiğimiz Çanakkale tarihimizin en önemli noktasıdır. Bu çerçevede tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki