Özmen; Fitneye Karşı Kenetlendik

AK Parti Çayırova İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen 21. Danışma toplantısı önceki gün Çayırova Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı.
13 Ocak 2014, Pazartesi - 17:04

Danışma toplantısına AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker,  AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, aday adayları ve partililer katıldı.  Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Nazmi Özmen,  “Fitne ateşinin yandığı ülkemizde tam bağımsızlık yolunda tüm engelleri aşarak yolumuza daha da güçlü bir şekilde devam edeceğiz. Fitne ateşini yakmaya çalışanlar bizi yıpratamayacak, bu bizi daha da birbirimize kenetledi” dedi. 

10 YILDA YÜZ YILLIK HİZMET ETTİK

Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, Türkiye’de olduğu gibi Çayırova’da da 10 yılda yüz yıllık işler yaptıklarını söyleyerek, “ Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz  Kocaeli’ni yeniden inşa etti. Bizde hem başbakanımızdan hem de Çayırova’mızdan aldığımız güçle Çayırova’mızı yeniden inşa ettik. 20 yılda Çayırova’da yapılan hizmetlerin tamamından daha çoğunu kendi dönemimizde yaptık.  AK Partimizin ak bayrağını Çayırova’da Ak bir şekilde dalgalandırdık” diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki